Ціни на Apple iPhone 14 Pro Max 128 ГБ
Відео 53Фото 13 | від 3 915 до 9 518 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 2796х1290; Захист екрана: Ceramic Shield; Співвідношення дисплей/корпус (%): 88; DCI-P3; ОС: iOS; Модель процесора: Apple A16; Процесор (ГГц): 3.46; Графічний процесор: Apple GPU 5-core graphics; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold (MQ9R3)Urokliwy nowy sposób interakcji z iPhone. Rewolucyjne funkcje bezpieczeństwa zaprojektowane z myślą o ratowaniu życ... щеia. Innowacyjny aparat 48-megapikselow Rozetka.plПоскаржитись | 5 329 zł |
APPLE iPhone 14 Pro Max 128GB Złoty MQ9R3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek... щеi wtyczki do ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 160,7 x 77,6 x 7,85 mm Waga [g]: 240 g Kolor: Złoty Kolor producenta: Złoty Typ obudowy: Warstwa Ceramic Shield z przodu
Wodoodporność: IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Złoty (128GB) System operacyjny: iOS 16 Procesor [GHz]: Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: RAM: Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A16 Bionic, 16-rdzeniowy system Neural Engine Obsługiwana pamięć do: Pamięć RAM [GB]: Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 128 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 16 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 16 Modele producenta Apple: iPhone 14 Pro Max Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Technologia ekranu: Super Retina XDR z technologią ProMotion, OLED
Technologia HDR Rozdzielczość ekranu [px]: 2796 x 1290 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: True Tone
Dynamic Island
Always-on-Disp Neonet.plПоскаржитись | 6 199 zł |
iPhone 14 Pro Max 128GB 5G CzarnyiPhone 14 Pro Max Ekran 6,7” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 128 GB Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświet... щеlacz Niesamowicie realistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro Max da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plПоскаржитись | 7 399 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold (MQ9R3) | 5 735 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128GB - WYBÓR KOLORÓW Apple iPhone 14 Pro Max 128 GB Znakomity smartfon, który wyróżnia się wysoką wydajnością, funkcjonalności Erli.plПоскаржитись | 4 091 zł |
Apple iPhone 14 PRO MAX Space Black 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 14 Pro Max – Wiel... щеkość Spotyka Najwyższą Technologię
iPhone 14 Pro Max zachwyca eleganckim, nowoczesnym designem, połączonym z wytrzymałością, dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i szkła Ceramic Shield. Posiada olśniewający ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala z technologią ProMotion, zapewniający niesamowitą płynność obrazu i wyrazistość kolorów.
Niezrównana Wydajność:
Za sprawą chipu A16 Bionic, iPhone Vedion.plПоскаржитись | 4 199 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max, 128 GB, czarnySmartfon Apple iPhone 14 Pro Max Magiczne interakcje z iPhonem. Ważna funkcja bezpieczeństwa stworzona, żeby ratowa... щеć życie. Innowacyjny aparat główny 48 MP. ... EmpikПоскаржитись | 7 141 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 128GB - Gold | 5 698 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold (MQ9R3) Darmowa dostawa | 5 699 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold | 6 394 zł |
Apple IPhone 14 Pro Max Złoty 128GB | 6 232 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold | 6 315 zł |
Apple Iphone 14 Pro Max 128gb 6.7´´ Posrebrzany MQ9Q3QL/ACechy:- Magiczny nowy sposób interakcji z iPhonem. Istotna funkcja bezpieczeństwa zaprojektowana, aby ratować życie... ще. Innowacyjny aparat 48 MP zapewniający oszałamiające szczegóły. Wszystko zasilane przez najlepszy chip do smartfona.Zapro tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 893 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 128GB ZłotyiPhone 14 Pro Max - definicja ultra premium! Nowy, niezwykły rodzaj interakcji z iPhonem.... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 330 zł |
iPhone 14 Pro Max 128GB 5G ZłotyiPhone 14 Pro Max Ekran 6,7” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 128 GB Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświet... щеlacz Niesamowicie realistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro Max da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plПоскаржитись | 7 399 zł |
iPhone 14 Pro Max 128GB 5G FioletowyiPhone 14 Pro Max Ekran 6,7” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 128 GB Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświet... щеlacz Niesamowicie realistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro Max da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plПоскаржитись | 7 399 zł |
iPhone 14 Pro Max 128GB 5G SrebrnyiPhone 14 Pro Max Ekran 6,7” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 128 GB Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświet... щеlacz Niesamowicie realistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro Max da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plПоскаржитись | 7 399 zł |
APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128GB KOLORY STAN PERFEKCYJNY APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128GB ✅Zupełnie jak Nowy ✅Nie przepłacaj ✅Bateria 95-100%✅RATY 0% ✅OUTLET ✅100% ORYGINA... щеLNY ✅ GWARANCJA SATYSFAKCJI ORYGINALNY APPLE iPhone 14 PRO MAX 128GB KOLORY PREMIUM TELEFONY W 100% ORYGINALNE NIE NAPRAWIANE PROSIMY O WYBÓR KOLORU W WIADOMOŚCI PRZY ZAMÓWIENIU DOSTĘPNE KOLORY : DEEP PURPLE Kupujesz oryginalny zestaw : Oryginalny telefon firmy Apple Eleganckie pudełko zastępcze Oryginalny Przewód z USB-C na Lightning Ładowarkę 20w JEDYNIE U NAS PEŁEN ORYGINALNY ZESTAW W SUPER CENIE ! NIE CHCESZ PRZEŁACAĆ ? TA OFERTA JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DO CIEBIE ! Co oznacza Stan: Jak nowy ? Telefon o stanie określonym “Jak nowy”, wygląda i działa jak nowy! Dlaczego tak jest? Taki Smartfon: Wygląda jak nowy : nie posiada żadnych śladów użytkowania, Jest oryginalny , nie był otwierany ani poddawany jakimkolwiek naprawom Działa jak nowy Jego bateria nie jest zużyta , złącze oraz siatki głośników są czyste i wolne od defektów; Dlaczego zakup właśnie od nas ? Nasze urządzenia: są w 100% oryginalne ; przechodzą rygorystyczną, kontrolę jakości ; są w pełni zgodne z opisem; pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł ; nie mają żadnych blokad ; są wolne od zobowiązań abonamentowych czy ratalnych . urządzenie wyposażone jest w pełni polskie oprogramowanie, menu i język bezpieczeństwo użytkowania trwałość i niezawodność urządzenia Parametry urządzenia: Producent: APPLE Model : IPHONE 14 PRO MAX Pamięć wbudowana : 128GB Pamięć RAM: 6GB Procesor : Apple A16 Bionic Wyświetlacz: OLED Erli.plПоскаржитись | 3 915 zł |
Apple iPhone 14 PRO MAX Silver 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 14 Pro Max – Wiel... щеkość Spotyka Najwyższą Technologię
Za sprawą chipu A16 Bionic, iPhone Vedion.plПоскаржитись | 4 199 zł |
Apple iPhone 14 PRO MAX Deep Purple 128GB Smartfon - Stan DobryiPhone 14 Pro Max – Wiel... щеkość Spotyka Najwyższą Technologię
Za sprawą chipu A16 Bionic, iPhone Vedion.plПоскаржитись | 3 999 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!