Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ
Відео 6Фото 17 |
Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ
2023 рікiPhone 15 Proкамерафонфлагмангарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby AtmosUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6ELTPOбез ЗП
Екран:6.1 ", 2556x1179, 461 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple A17 Pro
Камера:3 модулі, 48 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3274 мАгод
Вага:187 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери – технологія 4х піксель (основний об'єктив при використанні всієї площі матриці може працювати як телеоб'єктив). Титановий корпус. LiDAR.
Для моделей Pro та Pro Max додана функція Action Button - функція пов'язана з бічний кнопкою на рамці, і відповідає за різні режими (ліхтарик, режими звуку, камера, відповідь на дзвінки тощо). Замість Lightning використається порт USB З.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ
Усі ціни 84 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 512GB Natural Titanium (MTV93) | 6 595 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro 512GB Tytan naturalny MTV93PX/A | 6 839 zł |
Apple iPhone 15 Pro 512GB - Naturalny tytan TEAPPPI15PMTV93 | 6 763 zł |
APPLE iPhone 15 Pro 512GB Tytan Czarny MTV73PX/A | 6 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 512GB Tytan Błękitny GS-T-APL-1363 | 6 799 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple iPhone 15 Pro
Ціни на Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ | від 4 299 zł | 125 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ | від 5 099 zł | 105 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ | від 5 959 zł | 85 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ | від 7 399 zł | 84 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →