Смартфон Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 5Фото 13 |
Потужний смартфон занедорого із солідним запасом продуктивності для виконання найрізноманітніших завдань. Роботу пристрою налагодили під проводом восьмиядерного чіпсету MediaTek Demensity 8300 Ultra, який виготовляється за техпроцесом 4 нм. У модифікації зі сховищем на 256 ГБ смартфон має в своєму розпорядженні 8 ГБ швидкої «оперативки» стандарту LPDDR5X. А ось слота розширення пам'яті у конструкції апарату не передбачається.
Poco X6 Pro 256GB/8GB легко тягне сучасні мобільні ігри та справляється із запуском великовагових додатків у режимі багатозадачності. Екран моделі має розміри по діагоналі 6.67 дюймів. Це яскрава та соковита AMOLED-панель зі збільшеною роздільною здатністю (2712х1220 пікселів), частотою оновлення до 120 Гц та частотою дискретизації сенсорного шару 480 Гц. Безпосередньо в дисплей помістили дактилоскопічний сканер для розблокування девайса на відбиток пальця.
Модель придбала потрійну головну камеру 64 + 8 + 2 МП з оптичною стабілізацією провідного сенсора зображення, 16 МП фронталку з об'єктивом в острівному отворі екрана, ємну акумуляторну батарею на 5000 мАг. Від штатного адаптера живлення потужністю 67 Вт забезпечується заряджання акумулятора з нуля до 100% приблизно за 45 хв. Працює смартфон під керуванням ОС Android 14 із фірмовою надбудовою HyperOS.
Купити Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Xiaomi Poco X6 Pro 5G Dual Sim 256GB/8GB Negro MZB0FUXEU | 1 459 zł |
Smartfon POCO X6 Pro 5G 8/256GB Czarny (MZB0FUXEU) | 1 605 zł |
Xiaomi POCO X6 PRO 5G 8/256GB Black | 1 600 zł |
Poco X6 Pro 5g 8gb/256gb 6.7´´ Przezroczysty MZB0FVFEU | 1 536 zł |
Xiaomi POCO X6 Pro 5G - Smartphone 8256GB 667" 120Hz FHD Wyświetlacz AMOLE | 1 517 zł |
Модификації Poco X6 Pro
Ціни на Poco X6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 459 zł | 8 пропозицій | ||
Poco X6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 454 zł | 27 пропозицій |