Смартфон Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ (23122PCD1G)
Відео 5Фото 13 |
Закрити
Шапка
Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 7s Gen 2
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5100 мАгод
Вага:181 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Poco X6 5G 12/256GB Black (6941812761267)Nowy poziom mocy i wydajności, który na nowo definiuje kategorię średniej klasyPrzedstawi Rozetka.plПоскаржитись | 1 210 zł |
POCO Smartfon POCO X6 5G 12/256GB NiebieskiPrzedstawiamy Poco X6, najnowszy smartfon z serii X, wyposażony w wyświetlacz Flow Amoled 6.67", procesor nowej generacji Sna... щеpdragon® 7s Gen 2 i potrójny aparat 64 MP z Ois. Zasilany dużą baterią o pojemności 5100 mAh (typ), która umożliwia szybkie turboładowanie o mocy do 67 W, Poco X6 oferuje niesamowitą, długotrwałą wydajność. Dzięki ulepszonej pamięci i pamięci masowej 12 GB + 256 GB w przypadku serii X po raz pierwszy możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie bez obaw o brak wystarczającej ilości miejsca.Dzięki wyjątkowo smukłej ramce i pierwszemu w serii najwyższej jakości wyświetlaczowi Amoled CrystalRes 120 Hz, Poco X6 oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Wyświetlacz o przekątnej 6.67 cala zapewnia szczytową jasność na poziomie 1800 nitów, dzięki czemu obrazy są wyraźne i ostre nawet w jasnym świetle słonecznym. Poco X6 zapewnia wiodący, flagowy poziom ulepszonej rozrywki, dzięki czemu możesz cieszyć się płynnym obrazem podczas przeglądania mediów społecznościowy MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Smartfon POCO X6 5G 12/256GB Czarny GS-T-XIA-1148POCO X6 - Nowy poziom prędkości Nowy poziom mocy i wydajności, który na nowo definiuje kategorię klasy średniej Przedstawiamy... щеPOCO X6, najnowszy smartfon z serii X, oferujący nowy, flagowy poziom zwiększonej wydajności wyświetlacza i możliwości aparatu. Jest wyposażony w procesor nowej generacji Snapdragon® 7s Gen 2 z wynikiem 640 170 punktów w AnTuTu1, co zapewnia nowy, ekscytujący poziom mocy w kategorii telefonów klasy średniej. Aktualizacja do flagowego poziomu SoC sprawia, że POCO X6 zapewni użytkownikom pokolenia Z wyjątkowe w swojej klasie wrażenia z gier i rozrywki. Zasilany dużą baterią o pojemności 5100 mAh (typ), która umożliwia szybkie turboładowanie o mocy do 67 W, POCO X6 oferuje niesamowitą, długotrwałą wydajność. Dzięki ulepszonej pamięci i pamięci masowej do 12 GB + 512 GB w przypadku serii X po raz pierwszy możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie bez obaw o brak wystarczającej ilości miejsca. Wyświetlacz CrystalRes Flow AMOLED dla płynnego i jasnego oglądania Dzięki wyjątkowo smukłej ramce i pierwszemu w serii najwyższej jakości wyświetlaczowi AMOLED CrystalRes 120 Hz, POCO X6 oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala zapewnia szczytową jasność na poziomie 1800 nitów, dzięki czemu obrazy są wyraźne i ostre nawet w jasnym świetle słonecznym. POCO X6 zapewnia wiodący, flagowy poziom ulepszonej rozrywki, dzięki czemu możesz cieszyć się płynnym obrazem podczas przeglądania mediów społecznościowy Komputronik.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Smartfon XIAOMI Poco X6 12/256GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyNowy poziom mocy i wydajności, który na nowo definiuje kategorię średniej klasy Przedstawiamy POCO X6, najnowszy dodatek do s... щеerii X, oferujący nowy, flagowy poziom ulepszeń wydajność, wyświetlacz i możliwości aparatu. Jest wyposażony w procesor Snapdragon® 7s Gen 2 nowej generacji procesor z wynikiem 640 170 AnTuTu1, zapewniający nowy, ekscytujący poziom mocy w telefonie średniej klasy. Dodaj do tego aktualizację do flagowego poziomu SoC, a POCO X6 zapewnia wyjątkową ogólną najlepszą wydajność najwyższej klasy gry i rozrywka dla użytkowników pokolenia Z. Zasilany dużą baterią 5100 mAh (typowo). obsługujący szybkie turboładowanie o mocy 67 W, POCO X6 oferuje niesamowitą, długotrwałą wydajność. Z ulepszonym Pamięć i pamięć masowa do 12 GB + 512 GB w przypadku serii X po raz pierwszy umożliwiają wielozadaniowoś Electro.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Smartfon XIAOMI Poco X6 12/256GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyNowy poziom mocy i wydajności, który na nowo definiuje kategorię średniej klasy Przedstawiamy POCO X6, najnowszy dodatek do s... щеerii X, oferujący nowy, flagowy poziom ulepszeń wydajność, wyświetlacz i możliwości aparatu. Jest wyposażony w procesor Snapdragon® 7s Gen 2 nowej generacji procesor z wynikiem 640 170 AnTuTu1, zapewniający nowy, ekscytujący poziom mocy w telefonie średniej klasy. Dodaj do tego aktualizację do flagowego poziomu SoC, a POCO X6 zapewnia wyjątkową ogólną najlepszą wydajność najwyższej klasy gry i rozrywka dla użytkowników pokolenia Z. Zasilany dużą baterią 5100 mAh (typowo). obsługujący szybkie turboładowanie o mocy 67 W, POCO X6 oferuje niesamowitą, długotrwałą wydajność. Z ulepszonym Pamięć i pamięć masowa do 12 GB + 512 GB w przypadku serii X po raz pierwszy umożliwiają wielozadaniowoś Avans.plПоскаржитись | 1 299 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Poco X (середні+)Порівняти в таблиці →
від 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 521 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 635 zł
гарний звук, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5160 мАгод, 215 г
від 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
Відеоогляди
Poco x6 pro 5g free fire full map gameplay onetap headshot 2 finger handcam dimensity 8300 ultra cpu
4 березня36 556 переглядів
Poco X6 Full Review: Better Value than the Poco X6 Pro?
17 січня59 520 переглядів
Poco X6 Vs Poco X6 Pro | Unboxing, Cameras, Gaming & Beyond!
11 січня108 232 перегляда
Xiaomi Poco X6 review
11 січня154 335 переглядів
POCO X6 Pro vs iPhone 14 Pro SPEED TEST & CAMERA Comparison | Zeibiz
12 січня263 224 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco X6
Ціни на Poco X6 |
---|---|---|---|---|
Poco X6 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 080 zł | 7 пропозицій | ||
Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ | від 1 199 zł | 31 пропозиція | ||
Poco X6 512 ГБ / 8 ГБ | від 1 510 zł | 2 пропозиції | ||
Poco X6 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 521 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 299 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 969 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП