Смартфон Poco C40 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 17Фото 14 |
Poco C40 64 ГБ / 4 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.71 ", 1650x720, 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:JLQ JR510
Камера:2 модулі, 12 МП
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:204 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco C40 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon XIAOMI Poco C40 4/64GB 6.71" Żółty | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C40 4/64GB 6.71" Żółty 38660 | 500 zł |
Smartfon POCO C40 4/64GB Czarny (38647) | 687 zł |
Smartfon POCO C40 4/64GB Power Black | 799 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Poco C40
Ціни на Poco C40 |
---|---|---|---|---|
Poco C40 32 ГБ / 3 ГБ | від 699 zł | 1 пропозиція | ||
Poco C40 64 ГБ / 4 ГБ | від 459 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →