Smartfon Poco C40 64 GB / 4 GB
Wideo 17Zdjęcia 14 |
Poco C40 64 GB / 4 GB
32 GB / 3 GB64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.71 ", 1650x720, 268 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:JLQ JR510
Aparat:2 moduły, 12 MP
Akumulator:6000 mAh
Waga:204 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco C40 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon XIAOMI Poco C40 4/64GB 6.71" Żółty | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C40 4/64GB 6.71" Żółty 38660 | 500 zł |
Smartfon POCO C40 4/64GB Czarny (38647) | 687 zł |
Smartfon POCO C40 4/64GB Power Black | 799 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Poco C40
Ceny na Poco C40 |
---|---|---|---|---|
Poco C40 32 GB / 3 GB | od 699 zł | 3 oferty | ||
Poco C40 64 GB / 4 GB | od 457 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →