Смартфон Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC
Відео 31Фото 25 |
Доступне пропозицію в полку смартфонів від Xiaomi, привабливість якого підкріплена NFC-чипом на бортовому озброєнні і долгоживучестью на одній «заправці» бака акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод. В режимі середніх навантажень смартфон протягне без підзарядки два повних дні. Лицьову сторону питання моделі являє витягнутий екран 6.53-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю 1600х720 пікселів і вирізом-крапелькою під об'єктив 5 МП селфі-камери.
З тилу у Xiaomi Redmi 9C NFC 64GB розташовується потрійна основна камера в складі 13 МП провідного датчика зображення, 2 МП макрооб'єктиву і 2 МП допоміжного сенсора для розмиття фону. На одній квадратної плашці з «вічками» тильної камери сусідить фотоспалах. Тим роботи смартфону задає восьмиядерний чипсет MediaTek Helio G35. По частині пам'яті апарат має в своєму розпорядженні 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і 64 ГБ місця у внутрішньому сховище. Також в оснащенні смартфона є задній дактилоскопічний сенсор для розблокування пристрою по малюнку відбитка пальця.
Купити Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC
Усі ціни 10 →Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 3/64GB 6,53" Szary 29800 E | 699 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 3/64GB 6.53" Szary 115 | 500 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C, 3/64 GB, szary | 667 zł |
Xiaomi - Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 3/64GB Midnight Gray | 549 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 279 zł | 15 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC | від 279 zł | 13 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 349 zł | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 349 zł | 12 пропозицій |