Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 25Фото 12 |
» Лайтова " модифікація флагмана Xiaomi Mi 11, спрощена за ключовими пунктами програми на догоду доступності широкої аудиторії. Смартфон входить в число міцно збитих среднебюджетников з врівноваженими характеристиками. Коронна "фішка" моделі-підтримка роботи в високошвидкісних мобільних мережах 5G. втім, це аж ніяк не єдина сильна сторона девайса. Також він примітний барвистим AMOLED-екраном 6.55-дюймової розмірності по діагоналі, якому "завезли" підвищену частоту оновлення 90 Гц і підтримку HDR10+.
Дисплей встеляє захисне скло Gorilla Glass 6. У верхньому лівому куточку екрану вирізано отвір під потреби об'єктива 20 МП Селфі-камери. З тилу смартфон озброєний трикомпонентною камерою з 64 МП провідного датчика зображення, 8 МП надширика і 5 МП телевика. Хороший рівень продуктивності пристрою забезпечує "залізна" комбінація "восьмиядерника" Snapdragon 780G, 6 ГБ ОЗП і графічного ядра Adreno 642. На додачу девайс має ІЧ-портом, бічним дактилоскопічним сканером (в кнопці включення), NFC-чипом і вбудованою акумуляторною батареєю ємністю 4250 мАгод з підтримкою поповнення енергетичних запасів в прискореному темпі (33 Вт).
Купити Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 6 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB Czarny (Truffle Black) | 1 799 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Mint Green | 1 899 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11 Lite, 5G, 6/128 GB, czarny | 1 771 zł |
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Dual Sim 6GB RAM - Black | 1 098 zł |
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Zielony | 1 199 zł |
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Czarny | 850 zł |
Модификації Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Ціни на Xiaomi Mi 11 Lite 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 850 zł | 7 пропозицій | ||
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 599 zł | 5 пропозицій |