Smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 GB / 6 GB
Wideo 25Zdjęcia 12 |
„Lekka” modyfikacja flagowego Xiaomi Mi 11, uproszczona z uwagi na dostępność dla szerszego grona odbiorców. Smartfon należy do gadżetów klasy średniej o zrównoważonych specyfikacjach. Cechą szczególną modelu jest obsługa szybkich sieci komórkowych 5G. Nie jest to jednak jedyna mocna strona urządzenia. Godny uwagi jest również kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 6,55 cala i zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz i obsługą HDR10+.
Wyświetlacz pokryty jest szkłem ochronnym Gorilla Glass 6. W lewym górnym rogu ekranu wycięto otwór na obiektyw aparatu do selfie 20 Mpx. Z tyłu smartfon jest uzbrojony w trzyczęściowy aparat, składający się z wiodącego czujnika obrazu 64 Mpx, obiektywu ultraszerokokątnego 8 Mpx oraz teleobiektywu 5 Mpx. Dobry poziom wydajności zapewnia sprzętowa kombinacja ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 780G, 6 GB pamięci RAM i rdzenia graficznego Adreno 642. Dodatkowo urządzenie posiada port podczerwieni, boczny skaner linii papilarnych (w przycisku zasilania), chip NFC i wbudowaną baterię 4250 mAh z obsługą uzupełniania rezerw energii w przyspieszonym tempie (33W).
Kup Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 6 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB Czarny (Truffle Black) | 1 799 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Mint Green | 1 899 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11 Lite, 5G, 6/128 GB, czarny | 1 771 zł |
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Dual Sim 6GB RAM - Black | 1 798 zł |
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Zielony | 1 199 zł |
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB Czarny | 850 zł |
Modyfikacje Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Ceny na Xiaomi Mi 11 Lite 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 GB / 6 GB | od 850 zł | 7 oferty | ||
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128 GB / 8 GB | od 1 599 zł | 5 oferty |