Smartfon Xiaomi 12 Pro 256 GB / 12 GB (12 Pro 5G 12/256GB)
Wideo 41Zdjęcia 8 |
Fajny flagowiec fotograficzny od Xiaomi, wydany pod koniec 2021 roku. W kwestii fotografowania i filmowania w modelu nacisk położono na system trzech tylnych kamer po 50 MP każdy. Czołowy przetwornik obrazu może pochwalić się stabilizacją optyczną, na tej samej płytce co z nim jest ultraszerokokątny i teleobiektyw. Główny aparat urządzenia zapewnia wysokiej jakości fotografię w świetle dziennym, daje doskonałe rezultaty w warunkach słabego oświetlenia (wszystkie trio aparatów obsługują Ultra Night Photo), nagrywanie wideo na smartfonie odbywa się w rozdzielczości do 8K (7680x4320 pikseli) przy 24 kl./s.
Pod względem sprzętowym model otrzymał topowy procesor mobilny Snapdragon 8 Gen 1 z rdzeniem graficznym Adreno 730, 12 GB pamięci RAM LPDDR5 oraz dysk wewnętrzny UFS 3.1 o pojemności 256 GB. Gniazdo rozszerzeń w konstrukcji smartfona nie jest przewidziane. Pyszne funkcje dotyczą również ekranu Xiaomi 12 Pro 256 GB/12 GB. Gadżet został więc wyposażony w 10-bitowy panel AMOLED wyprodukowany w technologii LPTO 2.0.
Po przekątnej mierzy 6,73 cala. Obraz emitowany jest na wyświetlaczu urządzenia mobilnego w wysokiej rozdzielczości 3200x1440 pikseli, jego częstotliwość odświeżania waha się od 1 do 120 Hz. Wysokiej jakości obraz na wyświetlaczu jest wspierany przez dźwięk przestrzenny kwartetu głośników stereo firmy Harman Kardon. Bateria smartfona nie jest mistrzem pod względem pojemności (4600 mAh), ale obsługuje niesamowicie szybkie ładowanie przewodowe z mocą 120 watów. Ładowanie baterii od zera do 100% zajmuje zaledwie 18 minut. Moc ładowania bezprzewodowego to 50W. Ponadto model realizuje odwrotne ładowanie bezprzewodowe kompatybilnych akcesoriów (w stylu słuchawek TWS).
Kup Xiaomi 12 Pro 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 24 →XIAOMI Smartfon XIAOMI 12 Pro 5G 12/256GB Niebieski | 4 879 zł |
Xiaomi 12 Pro 5G 256GB/12GB - Blue | 2 394 zł |
Smartfon Xiaomi 12 Pro, 5G, 12/256 GB, biały | 2 522 zł |
Smartfon Xiaomi 12 Pro 5G 12/256GB Szary | 2 711 zł |
Xiaomi 12 Pro 5G 12/256GB Niebieski | 4 999 zł |