Apple Watch 9 Aluminum 41 mm
Wideo 8Zdjęcia 73 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Watch 9 Aluminum 41 mm
Wszystkie ceny 206 →Apple Watch Series 9 GPS 41 mm aluminiowa obudowa Midnight Sports Band - S | 2 735 zł |
APPLE Smartwatch APPLE Watch Series 9 GPS Koperta 41mm z aluminium w kolor | 2 049 zł |
Apple Watch Series 9 GPS 41mm - Pink Aluminium Case with Light Pink Sport | 2 249 zł |
APPLE Watch Series 9 GPS 41mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with (PRODUCT)RE | 2 049 zł |
Smartwatch Apple Watch 9 GPS 41mm aluminium Księżycowa Poświata | Księżyco | 2 149 zł |
Ekran o jasności 2000 nitów
Wśród wielu nowych iPhone'ów na prezentacji Apple Wonderlust zaprezentowano także dwa zaktualizowane modele smartwatchy: ulepszony Watch Ultra 2 i klasyczny Watch Series 9. Głównymi innowacjami w tej generacji smartwatchy był jaśniejszy ekran o jasności 2000 nitów, nowy procesor S9, zaktualizowany układ pomocniczy U2 i nieco ulepszone czujniki dla dokładniejszych pomiarów ciała. Apple Watch 9 obsługuje wersję 10 systemu WatchOS, która zawiera zaktualizowaną funkcję Smart Stack, nowe tarcze zegarka, ulepszone aplikacje do jazdy na rowerze i chodzenia oraz obsługę nowych gestów.
Nowy procesor Apple S9 i układ obsługujący U2
Podobnie jak w przypadku bardziej zaawansowanego Watch Ultra 2, Nine przechodzi na nowy układ obsługujący U2, którego pierwsza wersja została wprowadzona w iPhonie 11 Pro w 2019 roku. Układu tego nie należy mylić z nowym procesorem S9, który odpowiada za ogólną wydajność systemu. U2 to szerokopasmowy chip pomocniczy zaprojektowany z myślą o szybszej komunikacji bezprzewodowej i dokładniejszej nawigacji. Apple zauważa, że U2 poprawi możliwości lokalizacyjne Apple Watcha, umożliwiając dokładniejsze śledzenie urządzeń i osób korzystających z aplikacji Find My. Imponującą innowacją jest nowy gest podwójnego dotknięcia w powietrzu: poprzez dwukrotne dotknięcie palcem wskazującym i kciukiem użytkownik może szybko odebrać połączenie głosowe lub wykonać inne zadania, takie jak odtwarzanie muzyki. Apple twierdzi, że od dawna marzył o takiej funkcji, ale stanął w obliczu ograniczeń bloków neuronowych procesora S8.
Dbanie o przyrodę
Zewnętrznie „dziewięć” niewiele się zmieniło w porównaniu do poprzednich modeli. Pojawiły się nowe opcje kolorystyczne, a niektóre elementy obudowy są teraz wykonane przy użyciu druku 3D lub materiałów przyjaznych dla środowiska w ramach troski o środowisko. Na przykład nowy pasek jest wykonany z przyjaznego dla środowiska materiału FineWoven. Ogólnie jednak Watch Series 9 nadal wygląda jak dwa groszki w strąku, z aluminiowymi obudowami (dostępnymi w rozmiarach 41 mm i 45 mm) i wymiennymi paskami. Główne cechy pozostają takie same: wbudowany chip NFC, wysokiej jakości ekran OLED (LTPO) z funkcją Always-On, bogaty zestaw wbudowanych czujników i programów fitness, ochrona przed wilgocią i kurzem zgodna ze standardem IP68, a także akumulator, który wytrzymuje około 18 godzin bez ładowania.
- Wykrycie wypadku samochodowego i wdrożenie alertów alarmowych oraz kontaktów SOS (wersja komórkowa)
- Użyj Siri do szczegółowej analizy stanu zdrowia
- Funkcja wyszukiwania telefonu (iPhone) ze wskazaniem odległości i kierunku
Modyfikacje Apple Watch 9 Aluminum
Ceny na Apple Watch 9 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm | od 1 899 zł | 282 oferty | ||
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular | od 2 149 zł | 257 oferty | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm | od 2 006 zł | 275 oferty | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular | od 2 215 zł | 247 oferty |