Годинник-телефон
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
Відео 8Фото 73 |
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
2023 рікWatch 9NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:484x396 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Новий покращений процесор Apple S9. Яскравість екрана збільшена до 2000 нит. Подвійне клацання пальцем у ролі функціональної кнопки. Інтеграція взаємодій із HomePod. Запити Siri про здоров'я Об'єм пам'яті збільшено до 64 ГБ.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
Усі ціни 180 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Watch Series 9 GPS Cellular 45 mm Smartwatch z kopertą z aluminium w | 2 749 zł |
APPLE Smartwatch APPLE Watch Series 9 GPS + Cellular Koperta 45mm z alumin | 2 779 zł |
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 45mm - Midnight Aluminium Case with Mi | 2 949 zł |
Smartwatch Apple Watch 9 GPS+Cellular 45mm aluminium Srebrny | Zimowy Błęk | 2 799 zł |
APPLE Watch Series 9 GPS Cellular 45mm koperta z aluminium (północ) + pase | 2 880 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Aluminum
Ціни на Apple Watch 9 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm | від 1 899 zł | 282 пропозиції | ||
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular | від 2 149 zł | 258 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm | від 2 006 zł | 275 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular | від 2 215 zł | 247 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →