Apple Watch SE 44 mm
Відео 46Фото 15 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch SE 44 mm
Apple Watch SE (2023) GPS 44mm - Starlight Aluminium Case with Starlight S | 1 499 zł |
APPLE Watch SE GPS 44mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (bł | 1 500 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS 44mm - Silver Aluminium Case with Winter Blue Sp | 1 499 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS 44mm - Silver Aluminium Case with Storm Blue Spo | 1 499 zł |
«Яблучні» смартгодинники займають топи з продажу в загальносвітових масштабах. Однак і коштують вони зовсім недешево. Доступна пропозиція в арсеналі гаджетів Apple, що носяться — новоспечена модель Watch SE, випущена на початку осені 2020 року.
Позиціонування
Годинничок позиціонується як доступна альтернатива Apple Watch Series 6, а за зразок для наслідування при розробці пристрою стала модель кількарічної давнини Apple Watch Series 3. Близька схожість з останньою простежується в плані функціональності та бортового оснащення. У порівнянні з «трійкою» у моделі SE стався дворазовий приріст продуктивності та на добру третину збільшилися розміри OLED-дисплея.
На пульсі подій
За допомогою годинника нескладно контролювати пульс, рухову активність, аналізувати сон, складати програми тренувань. Корисні додатки — додаток Fitness+, який дозволяє аналізувати рівень фізичних навантажень, і функція виявлення падінь «носія». Відмінності версії SE від базового покоління шостої моделі Apple Watch криються у відсутності режиму Always-On Display, датчика ЕКГ і вбудованого пульсоксиметра.
Нічого зайвого
Корпус смарт-гаджета витримує занурення на глибину до 50 м. «Під капотом» у нього присутні NFC-чип, Wi-Fi, GPS-модуль, крокомір, компас і датчик моніторингу пульсу. В принципі, це стандартний набір для гарненько заряджених смартгодинників — Apple Watch SE мають усе необхідне і не несуть на борту нічого зайвого.
Модификації Apple Watch SE
Ціни на Apple Watch SE |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE 40 mm | від 1 196 zł | 16 пропозицій | ||
Apple Watch SE 40 mm Cellular | від 1 387 zł | 15 пропозицій | ||
Apple Watch SE 44 mm | від 1 499 zł | 6 пропозицій | ||
Apple Watch SE 44 mm Cellular | від 1 799 zł | 9 пропозицій |