Годинник-телефон
Apple Watch 9 Steel 45 mm
Відео 4Фото 41 |
Apple Watch 9 Steel 45 mm
41mm45mm
2023 рікWatch 9NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:484x396 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Новий покращений процесор Apple S9. Яскравість екрана збільшена до 2000 нит. Подвійне клацання пальцем у ролі функціональної кнопки. Інтеграція взаємодій із HomePod. Запити Siri про здоров'я Об'єм пам'яті збільшено до 64 ГБ.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 9 Steel 45 mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 9 Steel 45 mm
Усі ціни 92 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Smartwatch APPLE Watch Series 9 GPS + Cellular Koperta 45mm ze stali | 3 959 zł |
Smartwatch Apple Watch 9 GPS+Cellular 45mm stalowy Srebrny | Srebrny brans | 4 499 zł |
APPLE Watch Series 9 GPS Cellular 45mm koperta ze stali nierdzewnej (srebr | 4 061 zł |
APPLE Watch 9 GPS + Cellular 45mm koperta ze stali nierdzewnej (złoty) + p | 3 899 zł |
Watch Series 9 GPS + Cellular 45 mm | 4 727 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 9 Steel 45 mm:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Steel
Ціни на Apple Watch 9 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Steel 41 mm | від 3 178 zł | 127 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Steel 45 mm | від 2 740 zł | 126 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →