Смартгодинник
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
Відео 12Фото 76 |
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
2022 рікWatch 8NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:430x352 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Новий покращений процесор Apple S8. Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Від версії Ultra відрізняється матеріалом корпусу, роздільною здатністю екрану, одноканальної GPS та відсутністю просунутих інструментів для дайвінгу та екстремальних гірських походів.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE WATCH MNJ23TY/A SERIES 8 CELL 41 mm CZERWONA ALUMINOWA EASKA SPORTOW | 2 584 zł |
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Starlight Aluminium Case with Sta | 1 843 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with | 2 936 zł |
APPLE Watch 8 GPS + Cellular 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek s | 3 000 zł |
APPLE Watch 8 GPS + Cellular 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek s | 3 000 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів.
- Режим енергозбереження автономної роботи до 36 годин.
- Підтримка міжнародного роумінгу
Модификації Apple Watch 8 Aluminum
Ціни на Apple Watch 8 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm | від 1 699 zł | 14 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular | від 1 699 zł | 17 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm | від 1 272 zł | 25 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular | від 2 078 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →