Smartwatch
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
Wideo 12Zdjęcia 76 |
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
2022 rokWatch 8NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyEKGGPSmapyBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:430x352 px, OLED (LTPO)
Obudowa:aluminium, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Nowy i ulepszony procesor Apple S8. Obsługa UWB (Ultra-Wide Band) zapewniająca szybki bezprzewodowy transfer danych. Udoskonalone algorytmy analizy i przewidywania cykli zdrowia kobiet.
Różni się od wersji Ultra materiałem obudowy, rozdzielczością ekranu, jednokanałowym GPS oraz brakiem zaawansowanych narzędzi do nurkowania i ekstremalnych górskich wędrówek.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE WATCH MNJ23TY/A SERIES 8 CELL 41 mm CZERWONA ALUMINOWA EASKA SPORTOW | 2 584 zł |
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Starlight Aluminium Case with Sta | 1 843 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with | 2 936 zł |
APPLE Watch 8 GPS + Cellular 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek s | 3 000 zł |
APPLE Watch 8 GPS + Cellular 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek s | 3 000 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular:
- Wykrycie wypadku samochodowego i realizacja alertów do służb ratunkowych i kontaktów SOS.
- Tryb oszczędzania energii zapewniający żywotność baterii do 36 godzin.
- Obsługa roamingu międzynarodowego.
Modyfikacje Apple Watch 8 Aluminum
Ceny na Apple Watch 8 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm | od 1 699 zł | 13 oferty | ||
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular | od 1 699 zł | 17 oferty | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm | od 1 272 zł | 26 oferty | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular | od 2 078 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →