Apple Watch 8 Aluminum 45 mm
Wideo 12Zdjęcia 76 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Watch 8 Aluminum 45 mm
Wszystkie ceny 27 →Apple Watch Series 8 GPS 45mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with (PRODUCT)RE | 2 154 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (północ) + pasek sportowy (półn | 2 200 zł |
Smartwatch APPLE Watch Series 8 GPS MNP23WB/A, 45 mm | 2 433 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS 45mm Aluminium Case with Red Sport Band - Regular | 2 599 zł |
SMARTWATCH APPLE WATCH SERIES 8 GPS 45mm - WYBÓR KOLORÓW | 1 272 zł |
Spotykając Apple Watch 8 przez ubrania, nie będzie można od razu rozpoznać w modelu urządzenia nowej generacji. Wygląd inteligentnego zegarka „apple” nie zmienił się w porównaniu z „siódemką”, a wszystkie kluczowe zmiany są ukryte wewnątrz gadżetu.
Czujnik temperatury ciała
Galaktyka czujników na pokładzie urządzenia została uzupełniona o czujnik do pomiaru temperatury ciała. Wykonuje pomiary co pięć sekund i widzi różnicę nawet 0,1 stopnia Celsjusza. Odchylenia od linii bazowej są wyświetlane w aplikacji mobilnej Health. Zasadniczo czujnik koncentruje się na śledzeniu zdrowia kobiet: pomaga określić owulację, ocenia odchylenia cyklu i przewiduje zaburzenia równowagi hormonalnej.
Cechy charakteru
Tak jak poprzednio główny nacisk w zegarku kładzie się na rejestrowanie parametrów aktywności fizycznej użytkownika i osiąganie celów treningowych. Gadżet jednocześnie prowadzi statystyki dotyczące jakości snu, zbiera medyczne wskaźniki stanu zdrowia(m.in. określenie poziomu nasycenia krwi tlenem i wykonanie EKG). Na nieblaknącym ekranie urządzenia do noszenia można wyświetlić wiele konfigurowalnych pokręteł, a w aktywnym trybie użytkowania wyświetlane są na nim menu odtwarzacza audio, przychodzące powiadomienia i inne przydatne informacje.
Funkcja bezpieczeństwa jazdy
W ósmej edycji smartwatch Apple uzbrojony jest w nowy 3-osiowy żyroskop oraz akcelerometr o dużej sile przyspieszenia. Czujniki te są bezpośrednio związane z działaniem funkcji bezpieczeństwa jazdy Crash Detection, która wykrywa wypadki samochodowe. System jest w stanie wykryć różne rodzaje kolizji, w tym dachowanie, zderzenia czołowe, tylne i boczne. A jeśli użytkownik w żaden sposób nie zareaguje na zgłoszenie, zegarek sam wezwie pogotowie. Oczywiście pełnowartościowa praca tej funkcji realizowana jest tylko w niektórych regionach globu.
oszczędzanie energii
Żywotność baterii modelu pozostała na tym samym poziomie - 18 godzin po jednym naładowaniu baterii. Aby wydłużyć ten okres o połowę, wywoływany jest tryb oszczędzania energii, który wyłącza niepotrzebne funkcje i pozostawia włączony tylko GPS, ekran i czujniki monitorujące wskaźniki stanu zdrowia. Ogólnie aktualizacja serii ciągnie się tylko na nieletnich. To samo można powiedzieć o odpowiedniku omawianego modelu - Apple Watch SE 2, który otrzymał drobny pakiet ulepszeń względem oryginalnej modyfikacji SE.
- Wykrycie wypadku samochodowego i realizacja alertów do służb ratunkowych i kontaktów SOS.
- Tryb oszczędzania energii zapewniający żywotność baterii do 36 godzin.
Modyfikacje Apple Watch 8 Aluminum
Ceny na Apple Watch 8 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm | od 1 849 zł | 15 oferty | ||
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular | od 1 508 zł | 21 oferta | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm | od 1 272 zł | 30 oferty | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular | od 2 141 zł | 18 oferty |