Smartwatch
Apple Watch 8 Steel 41 mm
Wideo 22Zdjęcia 46 |
Apple Watch 8 Steel 41 mm
41mm45mm
2022 rokWatch 8NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyEKGGPSmapyBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:430x352 px, OLED (LTPO)
Obudowa:stal, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Nowy i ulepszony procesor Apple S8. Obsługa UWB (Ultra-Wide Band) zapewniająca szybki bezprzewodowy transfer danych. Udoskonalone algorytmy analizy i przewidywania cykli zdrowia kobiet. Zawsze włączony wyświetlacz do 1000 nitów.
Różni się od wersji Ultra materiałem obudowy, rozdzielczością ekranu, jednokanałowym GPS oraz brakiem zaawansowanych narzędzi do nurkowania i ekstremalnych górskich wędrówek.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 8 Steel 41 mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Watch 8 Steel 41 mm
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Graphite Stainless Steel Case wit | 2 174 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm Graphite Stainless Steel Case wi | 4 199 zł |
Smartwatch Apple Watch 8 GPS + Cellular 41mm Gold Stainless Steel Sport Be | 4 825 zł |
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Graphite Stainless Steel Case wit | 2 760 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm Silver Stainless Steel Case with | 4 226 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Apple Watch 8 Steel 41 mm:
- Wykrycie wypadku samochodowego i wdrożenie alertów alarmowych oraz kontaktów SOS (wersja komórkowa)
- Tryb oszczędzania energii zapewniający żywotność baterii do 36 godzin.
- Obsługa roamingu międzynarodowego.
Modyfikacje Apple Watch 8 Steel
Ceny na Apple Watch 8 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Steel 41 mm | od 2 099 zł | 32 oferty | ||
Apple Watch 8 Steel 45 mm | od 2 639 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →