Смартгодинник
Apple Watch 8 Steel 41 mm
Відео 22Фото 46 |
Apple Watch 8 Steel 41 mm
41mm45mm
2022 рікWatch 8NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:430x352 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Новий покращений процесор Apple S8. Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я. Дисплей Always-On з яскравістю до 1000 ніт.
Від версії Ultra відрізняється матеріалом корпусу, роздільною здатністю екрану, одноканальної GPS та відсутністю просунутих інструментів для дайвінгу та екстремальних гірських походів.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 8 Steel 41 mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 8 Steel 41 mm
Усі ціни 37 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Graphite Stainless Steel Case wit | 2 174 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm Graphite Stainless Steel Case wi | 4 199 zł |
APPLE Watch 8 GPS + Cellular 41mm koperta ze stali nierdzewnej (grafitowy) | 4 200 zł |
APPLE Watch 8 GPS + Cellular 41mm koperta ze stali nierdzewnej (grafitowy) | 4 200 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 8 Steel 41 mm:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Режим енергозбереження автономної роботи до 36 годин.
- Підтримка міжнародного роумінгу
Модификації Apple Watch 8 Steel
Ціни на Apple Watch 8 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Steel 41 mm | від 2 099 zł | 39 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Steel 45 mm | від 2 639 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →