Годинник-телефон
Apple Watch SE 44 mm Cellular
Відео 46Фото 15 |
Apple Watch SE 44 mm Cellular
2020 рікWatch SENFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.78 ", 448x368 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Покращений дисплей OLED LTPO (вище яскравість ніж у звичайного OLED)
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch SE 44 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch SE 44 mm Cellular
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm - Starlight Aluminium Case with | 1 799 zł |
Apple Watch SE (2022) GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with St | 1 996 zł |
Apple Watch SE (2022) GPS + Cellular 44mm Silver Aluminium Case with White | 1 964 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm - Silver Aluminium Case with Sto | 1 799 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm - Silver Aluminium Case with Win | 1 799 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm - Midnight Aluminium Case with M | 1 799 zł |
Відеоогляди
Модификації Apple Watch SE
Ціни на Apple Watch SE |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE 40 mm | від 1 196 zł | 16 пропозицій | ||
Apple Watch SE 40 mm Cellular | від 1 387 zł | 15 пропозицій | ||
Apple Watch SE 44 mm | від 1 499 zł | 6 пропозицій | ||
Apple Watch SE 44 mm Cellular | від 1 799 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →