Смартгодинник
Apple Watch SE 2 44 mm Cellular (Mnpy3Ela)
Відео 21Фото 65 |
Apple Watch SE 2 44 mm Cellular
2022 рікWatch SE 2NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:448x368 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Новий покращений процесор Apple SiP S8. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я. Дисплей з яскравістю до 1000 ніт.
У порівнянні з серією Watch 8 відсутні датчик температури тіла, насиченості крові киснем, ЕКГ та швидка зарядка.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch SE 2 44 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch SE 2 44 mm Cellular
Усі ціни 100 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Watch SE 2 generacji 2023 GPS Cellular 44 mm Smartwatch z kopertą z | 1 449 zł |
APPLE Smartwatch APPLE Watch SE (2 generacji) GPS + Cellular Koperta 44mm | 1 729 zł |
APPLE Watch SE GPS Cellular 44mm koperta z aluminium (północ) + opaska spo | 1 757 zł |
Smartwatch APPLE Watch SE 2gen GPS + Cellular 44mm koperta z aluminium + p | 1 746 zł |
Smartwatch Apple Watch SE GPS+Cellular 44mm aluminium Północ | Północ opas | 1 799 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch SE 2 44 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Покращені метрики підвищення ефективності тренувань.
- Підтримка міжнародного роумінгу
Модификації Apple Watch SE 2
Ціни на Apple Watch SE 2 |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE 2 40 mm | від 880 zł | 173 пропозиції | ||
Apple Watch SE 2 40 mm Cellular | від 1 395 zł | 152 пропозиції | ||
Apple Watch SE 2 44 mm | від 929 zł | 183 пропозиції | ||
Apple Watch SE 2 44 mm Cellular | від 1 432 zł | 148 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →