Годинник-телефон
Apple Watch SE 40 mm Cellular
Відео 46Фото 15 |
Apple Watch SE 40 mm Cellular
2020 рікWatch SENFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.57 ", 324х394 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Always-On display. Компас. Ролик прокрутки з тактильним зворотним зв'язком.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch SE 40 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch SE 40 mm Cellular
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 40mm - Starlight Aluminium Case with | 1 599 zł |
Apple Series E Gps+cellular 40 Mm Smartwatch Przezroczysty | 2 013 zł |
Apple Watch SE (2022) GPS + Cellular 40mm Starlight Aluminium Case with St | 1 419 zł |
Apple Watch SE (2022) GPS + Cellular 40mm Midnight Aluminium Case with Mid | 1 387 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 40mm - Silver Aluminium Case with Win | 1 599 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple Watch SE
Ціни на Apple Watch SE |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE 40 mm | від 1 196 zł | 16 пропозицій | ||
Apple Watch SE 40 mm Cellular | від 1 387 zł | 15 пропозицій | ||
Apple Watch SE 44 mm | від 1 499 zł | 6 пропозицій | ||
Apple Watch SE 44 mm Cellular | від 1 799 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →