Годинник-телефон
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular (0194252566787)
Відео 4Фото 22 |
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular
2021 рікWatch 7NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:430x352 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Новий процесор Apple S7 SiP. Вимірювання рівня насичення киснем крові.
Дисплей збільшений на 20% і швидкість зарядки на 33% в порівняння з попереднім поколінням годинників.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with | 2 119 zł |
Smartwatch Apple Watch 7 GPS + Cellular 41mm Zielony (MKHT3WB/A) | 3 374 zł |
Apple Series 7 Red Gps+cellular 41 Mm Watch Czerwony | 2 667 zł |
Apple Series 7 Gps+cellular 41 Mm Watch Niebieski | 2 620 zł |
Apple Series 7 Gps+cellular 41 Mm Watch Zielony | 2 621 zł |
Apple Watch Series 7 (product)red Gps+cellular 41 Mm Refurbished Czerwony | 1 621 zł |
Відеоогляди
Модификації Apple Watch 7 Aluminum
Ціни на Apple Watch 7 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm | від 2 000 zł | 2 пропозиції | ||
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular | від 1 621 zł | 6 пропозицій | ||
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm | від 1 273 zł | 2 пропозиції | ||
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular | від 1 939 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →