Smartwatch z funkcją telefonu
Apple Watch 9 Steel 41 mm
Wideo 4Zdjęcia 41 |
Apple Watch 9 Steel 41 mm
41mm45mm
2023 rokWatch 9NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyEKGGPSmapyszkło szafiroweBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:430x352 px, OLED (LTPO)
Obudowa:stal, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Obsługa UWB (Ultra-Wide Band) zapewniająca szybki bezprzewodowy transfer danych. Ulepszone algorytmy analizowania i przewidywania cykli zdrowia kobiet.
Nowy i ulepszony procesor Apple S9. Jasność ekranu została zwiększona do 2000 nitów. Kliknij dwukrotnie palcem jako przycisk funkcyjny. Integracja interakcji z HomePodem. Zapytaj Siri o swoje zdrowie. Pojemność pamięci została zwiększona do 64 GB.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 9 Steel 41 mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Watch 9 Steel 41 mm
Wszystkie ceny 96 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Smartwatch APPLE Watch Series 9 + Cellular Koperta 41mm ze stali nie | 3 829 zł |
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm - Gold Stainless Steel Case with | 4 199 zł |
APPLE Watch Series 9 GPS Cellular 41mm koperta ze stali nierdzewnej (mocny | 4 061 zł |
Smartwatch Apple Watch 9 GPS+Cellular 41mm stalowy Złoty | Popielaty Brąz | 3 899 zł |
APPLE Watch 9 GPS + Cellular 41mm koperta ze stali nierdzewnej (złoty) + p | 3 900 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Apple Watch 9 Steel 41 mm:
- Wykrycie wypadku samochodowego i wdrożenie alertów alarmowych oraz kontaktów SOS (wersja komórkowa)
- Użyj Siri do szczegółowej analizy stanu zdrowia
- Funkcja wyszukiwania telefonu (iPhone) ze wskazaniem odległości i kierunku
Modyfikacje Apple Watch 9 Steel
Ceny na Apple Watch 9 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Steel 41 mm | od 3 178 zł | 130 oferty | ||
Apple Watch 9 Steel 45 mm | od 2 742 zł | 128 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →