Smartwatch
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm
Wideo 12Zdjęcia 76 | od 1 272 do 2 600 zł Rodzaj: smartwatch; Komunikacja: Bluetooth v 5.3; System operacyjny: WatchOS; powiadomienia o połączeniach; SMS; sterowanie głosem; asystent głosowy: Apple Siri; sygnał dźwiękowy; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; kalendarzyk miesiączkowy; Tryb pływania; Moduł GPS; aGPS; GLONASS dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Watch Series 8 GPS 45mm Aluminium Case with Red Sport Band - RegularWaga: 38,8 g Wymiary: 45 x 38 x 10,7 mm Rozmiar: Regular Min długość paska: 140 mm Max. długość paska: 220 mm Typ (... więcejdamski/męski): Unisex Gwarancja: 12 miesięcy Rozdzielczość ekranu: 396 x 484 px Typ matrycy: Retina OLED LTPO Rozmiar wyświetlacza: 1,77" Rozdzielczość: 396 x 484 px Rodzaj mechanizmu: Elektroniczny Szkło: Ion-X Ekran dotykowy: Tak Typ kontroli: Dotyk Kolory ekranu: Tarcze do wyboru Rodzaj: Smartwatch Przekątna ekranu: od 1,7" do 1,99" Modele producentów: APPLE Watch Series 8 Obsługiwane systemy operacyjne: iOS Procesor: Układ SiP S8 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Pamięć wewnętrzna: 32 GB Współpracujący system operacyjny: ["Apple iOS"] Dźwięk / alarm: Tak Akcelerometr: Tak Barometr: Tak Żyroskop: Tak Wibracje: Tak Wysokościomierz Neonet.plZłóż skargę | 2 599 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (północ) + pasek sportowy (półnZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje na przeciążenia o wartość 256 g. Funkcja wykrywania wypadków pozwala rozpoznać zderzenie s... Electro.plZłóż skargę | 2 200 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (północ) + pasek sportowy (półnZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje ... Avans.plZłóż skargę | 2 200 zł |
SMARTWATCH APPLE WATCH SERIES 8 GPS 45mm - WYBÓR KOLORÓW Apple Watch 8 GPS 45 mm Znakomite urządzenie , który mimo upływu lat od swojej premiery, wciąż wyróżnia się wy... więcejdajnością i funkcjonalności Erli.plZłóż skargę | 1 272 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (północ) + pasek sportowy (półnZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje ... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 200 zł |
Smartwatch Apple Watch 8 GPS 45mm Red Alu Sport Czerwony (MNP43WB/A) | 2 174 zł |
Smartwatch APPLE Watch Series 8 GPS MNP23WB/A, 45 mmApple Watch Series 8 Zdrowa porcja innowacji. Twój nieodłączny kompan ma jeszcze więcej nowych, potężnych funkcji.... więcejMonitorowanie temperatury pod kątem analiz... EmpikZłóż skargę | 2 433 zł |
Apple Watch Series 8 GPS Koperta 45mm z Aluminium w kolorze (PRODUCT)RED z | 1 699 zł |
Apple Series 8 Red Gps 45 Mm Watch CzerwonyTwój niezbędny towarzysz jest teraz jeszcze potężniejszy. Przedstawiamy czujnik temperatury w celu uzyskania głębsz... więcejego wglądu w stan zdrowia kobiet.1 Wykrywanie kolizji, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach.2 Etapy snu, aby lepiej zrozumieć swój sen. I nowe sposoby trenowania za pomocą ulepszonej aplikacji treningowej. Przyszłość zdrowia nigdy nie wyglądała tak dobrze.Projekt i trwałość:Piękny BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 137 zł |
APPLE Watch Series 8 GPS 45 mm Starlight Aluminium Case with Starlight SpoWaga: 38,8 g Wymiary: 45 x 38 x 10,7 mm Model zegarka: Apple Watch Series 8 GPS Rozmiar: Regular Min długość paska:... więcej140 mm Max. długość paska: 220 mm Typ (damski/męski): Unisex Gwarancja: 12 miesięcy Bateria: Czas czuwania: Czas pracy na baterii: Rodzaj baterii: Rozdzielczość ekranu: 396 x 484 px Typ matrycy: Retina OLED LTPO Rozmiar wyświetlacza: 1,77" Gęstość pikseli (PPI): Rozdzielczość: 396 x 484 px Rodzaj mechanizmu: Elektroniczny Szkło: Ion-X Ekran dotykowy: Tak Typ kontroli: Dotyk Kolory ekranu: Tarcze do wyboru Rodzaj: Smartwatch Przekątna ekranu: od 1,7" do 1,99" Modele producentów: APPLE Watch Series 8 Obsługiwane systemy operacyjne: iOS Procesor: Układ SiP S8 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Pamięć wewnętrzna: 32 GB Pamięć RAM: Współpracujący system operacyjny: ["Apple iOS"] Dźwięk / alarm: Tak Aparat fotograficzny: Akcelerometr: Tak Barometr: Żyroskop: Wibracje: Tak Wysokościomierz Neonet.plZłóż skargę | 2 200 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje na przeciążenia o wartość 256 g. Funkcja wykrywania wypadków pozwala rozpoznać zderzenie s... Electro.plZłóż skargę | 2 600 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje na przeciążenia o wartość 256 g. Funkcja wykrywania wypadków pozwala rozpoznać zderzenie s... Electro.plZłóż skargę | 2 200 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (biaZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje na przeciążenia o wartość 256 g. Funkcja wykrywania wypadków pozwala rozpoznać zderzenie s... Electro.plZłóż skargę | 2 600 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje ... Avans.plZłóż skargę | 2 600 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje ... Avans.plZłóż skargę | 2 200 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (biaZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje ... Avans.plZłóż skargę | 2 600 zł |
APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sZ pasją do zdrowego trybu życia Wszędzie tam, gdzie jesteś Wszędzie, dokąd zmierzasz, towarzyszyć Ci może Twój APPL... więcejE Watch Series 8. Jego innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania sprawią, że zachowasz pełną kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Idealnie zaprojektowany design wyposażony w rozmaite technologie wspiera codzienne funkcjonowanie i śledzenie wyników aktywności fizycznej, a wszystko to z myślą o Tobie. Nie tylko wnętrze, ale i wygląd Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt. To sprawia, że APPLE Watch Series 8 prezentuje się naprawdę oryginalnie i elegancko. Dzięki swojemu designowi nie tylko funkcjonalnie spełni się w roli monitoringu Twojego organizmu, ale i znakomicie dopełni Twoje codzienne stylizacje. Wyświetlacz, który ma znaczenie Niegasnący wyświetlacz Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z APPLE Watch Series 8 rozstawać. Tarcze i paski możesz dobierać do swoich upodobań. Wytrzymalszy dla dłuższej żywotności Wyświetlacz nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Grube przednie szkło, jakie zastosowano przy produkcji wraz ze stabilną płaską podstawą nadają APPLE Watch Series 8 mocnej konstrukcji i odporności na pęknięcia. Klasa ochrony IP6X i klasa wodoodporności WR50 pozwolą Ci stosować urządzenie w każdych warunkach. Z myślą o kontroli cyklu Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę. Odnotowuje on zmiany nawet podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu dokładnie analizuje wszystkie dane. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę to przewidywanie cyklu i powiadomienia o możliwych jego zaburzeniach. Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Zachowaj prywatność W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do APPLE Watch Series 8, jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. Szyfrowanie danych nie pozwoli nikomu dostać się do Twoich poufnych informacji. Monitoruj swoje zdrowie Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 8. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w aplikację EKG i pomiar natlenienia krwi. Funkcja wykrywania wypadków Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje ... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 200 zł |
Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight SportApple Watch Series 8 Zdrowa porcja innowacji. Twój nieodłączny kompan ma jeszcze więcej nowych, potężnych funkcji.... więcejMonitorowanie temperatury pod kątem analiz... EmpikZłóż skargę | 2 600 zł |
Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver Aluminium Case with White Sport BandApple Watch Series 8 Zdrowa porcja innowacji. Twój nieodłączny kompan ma jeszcze więcej nowych, potężnych funkcji.... więcejMonitorowanie temperatury pod kątem analiz... EmpikZłóż skargę | 2 329 zł |
Smartwatch APPLE Watch Series 8 GPS MNP23WB/A, 45 mmApple Watch Series 8 Zdrowa porcja innowacji. Twój nieodłączny kompan ma jeszcze więcej nowych, potężnych funkcji.... więcejMonitorowanie temperatury pod kątem analiz... EmpikZłóż skargę | 2 052 zł |
pokaż 4 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!