Apple Watch SE 44 mm
Wideo 46Zdjęcia 15 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Watch SE 44 mm
Apple Watch SE (2023) GPS 44mm - Starlight Aluminium Case with Starlight S | 1 499 zł |
APPLE Watch SE GPS 44mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (bł | 1 500 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS 44mm - Silver Aluminium Case with Winter Blue Sp | 1 499 zł |
Apple Watch SE (2023) GPS 44mm - Silver Aluminium Case with Storm Blue Spo | 1 499 zł |
Smartwatche firmy Apple najlepiej się sprzedają na całym świecie. Jednak wcale nie są tanie. Przystępną ofertą na półce z gadżetami do noszenia jest nowy model Watch SE, wprowadzony na rynek wczesną jesienią 2020 roku.
Pozycjonowanie
Zegarek jest pozycjonowany jako przystępna cenowo alternatywa dla Apple Watch Series 6, a jako wzór do naśladowania w projektowaniu tego urządzenia do noszenia posłużył wydany kilka lat wcześniej model Apple Watch Series 3. Bliskie podobieństwa z tym ostatnim można prześledzić pod względem funkcjonalności i wyposażenia. W porównaniu z „trójką” model SE ma dwukrotnie wyższą wydajność, a rozmiar ekranu OLED powiększył się o dobrą trzecią.
Na pulsie wydarzeń
Z pomocą zegarka w łatwy sposób można kontrolować tętno, aktywność fizyczną, analizować sen i sporządzać programy treningowe. Pomocne dodatki obejmują aplikację Fitness+, która umożliwia analizę poziomu aktywności fizycznej oraz funkcję wykrywania upadku użytkownika. Różnice między wersją SE a generacją bazową szóstego modelu Apple Watch polegają na braku trybu Always-On Display, czujnika EKG i wbudowanego pulsoksymetru.
Nic zbędnego
Koperta inteligentnego gadżetu wytrzymuje nurkowanie do głębokości 50 m. Posiada chip NFC, Wi-Fi, moduł GPS, krokomierz, kompas oraz czujnik tętna. W zasadzie jest to standardowy zestaw do dobrze naładowanego smartwatcha - Apple Watch SE ma wszystko, co jest potrzebne, i nie ma niczego zbędnego.
Modyfikacje Apple Watch SE
Ceny na Apple Watch SE |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE 40 mm | od 1 132 zł | 19 oferty | ||
Apple Watch SE 40 mm Cellular | od 1 527 zł | 14 oferty | ||
Apple Watch SE 44 mm | od 1 499 zł | 6 oferty | ||
Apple Watch SE 44 mm Cellular | od 1 799 zł | 9 oferty |