Smartwatch z funkcją telefonu
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
Wideo 8Zdjęcia 73 |
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
2023 rokWatch 9NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyEKGGPSmapyBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:484x396 px, OLED (LTPO)
Obudowa:aluminium, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Obsługa UWB (Ultra-Wide Band) zapewniająca szybki bezprzewodowy transfer danych. Ulepszone algorytmy analizowania i przewidywania cykli zdrowia kobiet.
Nowy i ulepszony procesor Apple S9. Jasność ekranu została zwiększona do 2000 nitów. Kliknij dwukrotnie palcem jako przycisk funkcyjny. Integracja interakcji z HomePodem. Zapytaj Siri o swoje zdrowie. Pojemność pamięci została zwiększona do 64 GB.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular
Wszystkie ceny 180 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple Watch Series 9 GPS Cellular 45 mm Smartwatch z kopertą z aluminium w | 2 749 zł |
APPLE Smartwatch APPLE Watch Series 9 GPS + Cellular Koperta 45mm z alumin | 2 779 zł |
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 45mm - Midnight Aluminium Case with Mi | 2 949 zł |
Smartwatch Apple Watch 9 GPS+Cellular 45mm aluminium Srebrny | Zimowy Błęk | 2 799 zł |
APPLE Watch Series 9 GPS Cellular 45mm koperta z aluminium (północ) + pase | 2 880 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular:
- Wykrycie wypadku samochodowego i wdrożenie alertów alarmowych oraz kontaktów SOS (wersja komórkowa)
- Użyj Siri do szczegółowej analizy stanu zdrowia
- Funkcja wyszukiwania telefonu (iPhone) ze wskazaniem odległości i kierunku
Modyfikacje Apple Watch 9 Aluminum
Ceny na Apple Watch 9 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm | od 1 899 zł | 282 oferty | ||
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular | od 2 149 zł | 258 oferty | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm | od 2 006 zł | 275 oferty | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular | od 2 215 zł | 247 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →