Apple Watch 7 Steel 45 mm Cellular
Wideo 3Zdjęcia 15 |
45-milimetrowy smartwatch Apple reprezentuje ofertę na rok 2021 i jest jedną ze starszych wersji oferty firmy. Jest więc trwalsza stalowa niż aluminiowa obudowa, jest też obsługa e-SIM, co w połączeniu z obecnością wbudowanego mikrofonu i głośnika umożliwia komunikację głosową, nawet jeśli smartfon zostaje w domu. Model działa pod autorskim systemem operacyjnym watchOS i jest wyposażony w procesor S7 SiP.
Inteligentny zegarek Apple Watch 7 Steel 45 mm Cellular wyróżnia się na tle swoich poprzedników możliwością pomiaru poziomu tlenu we krwi, większym o 20% rozmiarem wyświetlacza (za pomocą bezramkowego ekranu dotykowego OLED LTPO z czujnikiem światła) oraz przyspieszony proces ładowania. Model nie tylko mierzy puls, ale także ujawnia cechy rytmu serca (analogicznie do EKG), analizuje poziom snu i poziomu stresu podczas czuwania, jest w stanie prowadzić kobiecy kalendarz.
Fani sportu i aktywności fizycznej docenią obecność 18 trybów sportowych, w tym pływanie. W celu dokładniejszej oceny różnych wskaźników gadżet otrzymał nie tylko moduł GPS, ale także inne czujniki, a mianowicie wysokościomierz, barometr i kompas. Do słuchania muzyki jest odtwarzacz, a do płatności bezgotówkowych - obsługa NFC i Apple Pay. Osobno warto podkreślić obecność 32 GB pamięci wewnętrznej, modułu Wi-Fi i Bluetooth v 5.0, a także niezbyt imponującą autonomię (około 18 godzin).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Watch 7 Steel 45 mm Cellular
Wszystkie ceny 6 →Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Graphite Stainless Steel Case wit | 2 399 zł |
APPLE Watch Series 7 GPS + Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with | 3 550 zł |
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Starlight Aluminium Case with Sta | 2 699 zł |
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Gold Stainless Steel Case with Da | 2 917 zł |
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with | 2 562 zł |
APPLE Watch Series 7 GPS + Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with | 3 800 zł |
Modyfikacje Apple Watch 7 Steel
Ceny na Apple Watch 7 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 7 Steel 41 mm Cellular | od 3 016 zł | 1 oferta | ||
Apple Watch 7 Steel 45 mm Cellular | od 2 399 zł | 6 oferty |