Smartfon Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB (23053RN02A)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.79 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G88
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:199 g
Wstępna specyfikacja może ulec zmianie po oficjalnym ogłoszeniu.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi 12 Smartphone 4GB RAM 128GB ROM Polar Silver Global Version M | 640 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 12 4/128GB Czarny (Midnight Black)Redmi 12 posiada szklane wykończenie obudowy Premium oraz nowy wszechstronny aparat, dzięki którym swietnie sie prezentuje i... więcejjest bardzo poręczny. Zaprojektowany z myślą o ochronie przed zachlapaniem i kurzem, Redmi 12 otrzymał certyfikat Ip53. Niewielka grubość zaledwie 8.17 mm sprawia, ze Redmi 12 jest o niemal 10% smuklejszy od swojego poprzednika. Wejście na słuchawki 3.5 mm oraz port szybkiego ładowania do 18 W USB typ-C, zapewniają łączność i dostępność urządzenia. Redmi 12 dostępny jest w kolorach: Midnight Black i Sky Blue.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G88 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran DotDisplay 6.79" o rozdzielczości 1080 x 2460 pikseli Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB Doskonałą jakość zdjęć zapewni potrójny aparat fotograficzny 50 MP + 8 MP + 2 MP Rób selfie za pomocą przedniej kamerki 8 MP Pozostań w kontakcie dzięki pojemnej baterii 5000 mAh, zapewniającej do 23 dni czuwania, do 133 godzin odtwarzania muzyki, do 26 godzin czytania online lub do 16 godzin oglądania nagrań wideo Miui 14 (oparty na systemie Android 13) jest szybki, wydajny, a przy tym łatwy i intuicyjny w użyciu MediaMarkt.plZłóż skargę | 527 zł |
Xiaomi Redmi 12 128GB/4GB - Midnight Black6.79 FHD+ (2460x1080) 90Hz Dot Display, 4G, Dual SIM, MediaTek Helio G88 Octa-core, 4GB LPDDR4X RAM, 128GB eMMC 5.1 Flash, mi... więcejcroSD, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Main + 8MPixel f/2.2 Ultra-Wide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 8MPixel f/2.1 (Front), Android 13 with MIUI 14, 3.5mm audio jack, Wi-Fi, BT 5.3, IP53, Side fingerprint sensor, 5000 mAh Battery, 18W Fast Wired Charging, 199 gram Proshop.plZłóż skargę | 699 zł |
XIAOMI REDMI 12 4/128GB Niebieski 48014Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 168,60 x 76,28 x 8,17 mm Waga [g]: 198,5 g Kolor: Niebieski Kolor producenta: Sky... więcejBlue Typ obudowy: Szkło + metal Wodoodporność: IP53 Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Niebieski (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: 2 x 2,0 GHz + 6 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G88 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 12 Przekątna ekranu [cal]: 6,79" Technologia ekranu: AdaptiveSync
DotDisplay Rozdzielczość ekranu [px]: 2460 x 1080 px Liczba kolorów: NTSC 70% Dodatkowe funkcje: Certyfikat niebieskiego światła SGS
Jasność do 550 nitów
396 PPI Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.79 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 2 Mpix Funkcje aparatu: Filtry filmCamera Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS,Glonass,Bei Neonet.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 12 4/128GB Sky Blue GS-T-XIA-1067Redmi 12 Duży wyświetlacz FHD+ 90 Hz. Szklane wykończenie obudowy Znakomita szklana konstrukcja. Wysoka jakość, smuklejsza ob... więcejudowa Redmi 12 o zaledwie 8,17 mm grubości to rewolucyjny telefon pod względem wyglądu i obsługi, z elegancką i wytrzymałą szklaną obudową. Otwórz swoją wyobraźnię dzięki aparatowi bez wyspy obiektywów Redmi 12 wyróżnia się spośród konkurencyjnych smartfonów dzięki płynnie zintegrowanym aparatom i wysokiej jakości szklanej obudowie. Klasa odporności na kurz i zachlapania IP53 Dzięki ochronie IP53 Redmi 12 jest jeszcze bardziej odporny na zachlapania i pył. Nie przejmuj się drobiazgami i korzystaj z Redmi 12 bez zmartwień* 6,79″ FHD+ DotDisplay. Szokująco duże pole widzenia Redmi 12 z ekranem o przekątnej 6,79″ FHD+ i częstotliwości odświeżania do 90 Hz pozwala cieszyć się życiem na dużym ekranie, dostarczając realistycznych i płynnych doświadczeń, idealnych do oglądania filmów i przeglądania mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 498 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 642 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 76 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 34 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 141 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: z etui ładującym + 40 h
od 460 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 249 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 54 mAh, z etui ładującym + 38 h
od 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 54 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 99 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 48 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 85 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
Wideo recenzje
Modyfikacje Xiaomi Redmi 12
Ceny na Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB | od 460 zł | 52 oferty | ||
Xiaomi Redmi 12 128 GB / 8 GB | od 508 zł | 2 oferty | ||
Xiaomi Redmi 12 256 GB / 8 GB | od 545 zł | 38 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 204 g
od 468 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 190 g
od 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, MT6765V/CB Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g