Смартфон Xiaomi 12 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 43Фото 10 |
Просунута модель флагманського рівня з оснащенням за останнім словом технологій в галузі смартфонобудування. Лицьова панель корпусу мобільного пристрою надана в розпорядження AMOLED-екрану 6.28-дюймової розмірності по діагоналі з загнутими бічними крайками. Дисплей смартфона хороший у всіх аспектах - він підкуповує барвистою і реалістичною передачею кольору, високою частотою розгортки 120 Гц, максимальною яскравістю 1500 кд/м2, 12-бітної глибиною кольору і охопленням 100% колірного простору DCI-P3.
Нітрохи не гірше видалася і» начинка " апарату. Роботу Xiaomi 12 256/8GB налагодили під проводом 4-нанометрового чіпсета Snapdragon 8 Gen 1 — найсильнішого з мобільних процесорів для Android-смартфонів на момент анонсу пристрою. Модель має 8 ГБ оперативної пам'яті швидкого стандарту LPDDR5 і нерозширюваним внутрішнім накопичувачем на 256 ГБ стандарту UFS 3.1. Основна камера смартфона включає 50 МП сенсор Sony IMX 766, доповнений оптичною системою стабілізації зображення, 13 МП ультраширик і 5 МП телемакро-модуль. Фронталка в острівному отворі дисплея побудована на 32 МП сенсорі. Флагман підтримує швидку дротову (67 Вт) і реверсивну бездротову зарядку акумулятора ємністю 4500 мАгод, оснащується NFC-чіпом, фірмовим ІЧ-портом і підекранним дактилоскопічним сканером. Поставляється модель в двох версіях - зі скляною і шкіряною тильною кришкою.
Купити Xiaomi 12 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 12 →Xiaomi 12 6934177755613 Telefon Komórkowy Niebieski 256 GB / 628" FHD+ 6.2 | 2 324 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI 12 5G 8/256GB Niebieski | 3 739 zł |
Smartfon Xiaomi 12 5G 8/256GB Niebieski (37056) | 2 320 zł |
Smartfon Xiaomi 12 5G 8/256GB Niebieski | 1 933 zł |
Smartfon Xiaomi 12, 5G, 8/256 GB, szary | 2 402 zł |
Модификації Xiaomi 12
Ціни на Xiaomi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 599 zł | 9 пропозицій | ||
Xiaomi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 880 zł | 12 пропозицій |