Зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 100W
Фото 28 |
BASEUS GaN5 Pro Fast 100W |
|
Надійний та високоефективний брендовий мережевий зарядний пристрій великої потужності (до 100 Вт) з двома роз'ємами (USB A + USB-C), підтримкою всіх найбільш популярних технологій прискореної зарядки та якісним комплектним кабелем (USB-C - USB-C, довжина 1 м, струм до 5А ). Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Належить до пристроїв нового покоління, в яких замість кремнієвих транзистори використовуються транзистори на базі нітриду галію GaN.
Силові GaN-ключі мають вищий ККД і майже не нагріваються, а зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 100W споживає менше енергії і заряджає гаджети швидше, ніж звичайні адаптери. Воно призначене для широкого кола користувачів, перед якими часто виникає проблема заряджання двох пристроїв, у т.ч. ноутбуків та планшетів з ємними акумуляторними батареями (декларується сумісність із пристроями Apple).
Коректно працює з найширшим асортиментом смартфонів різних виробників та іншими менш енергоємними гаджетами. Технологія розумного перемикання режимів автоматично визначає оптимальний рівень напруги/струму для максимально швидкої зарядки смартфонів, планшетів та ноутбуків (MacBook Pro 16 заряджається менш ніж за 2 години). Корпус ЗУ виконаний з вогнетривкого полімеру, який стійкий до нагрівання та механічних пошкоджень. Працює в електричних мережах із напругою від 100 до 240 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS GaN5 Pro Fast 100W
Усі ціни 27 →Baseus GaN USB-C + USB 100W + 1m cable (black) | 208 zł |
Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W EU Czarny GS-ZAS-BSUS-0102 | 219 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS GaN5 Pro 100W Czarny | 189 zł |
Baseus Ładowarka sieciowa Baseus GaN5 Pro, USB-C + USB, 100W + kabel (biał | 243 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS GaN5 Pro 100W Czarny | 189 zł |