Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W
Фото 7 |
BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W |
|
Компактний і практичний однопортовий зарядний пристрій з підвищеною потужністю і з вихідним роз'ємом USB-C. Підтримує технологію прискореної зарядки USB Power Delivery, яка дозволяє передавати по USB-кабелю потужність до 25 Вт. Завдяки цьому обслуговування гаджетів з підтримкою USB Power Delivery значно прискорюється (до 2 разів), що істотно скорочує час очікування. Наприклад, батарея смартфонів Apple iPhone 12/13 заряджається на 60% лише за 30 хв.
Завдяки використанню фірмової технології Super Si виробнику вдалося зменшити габарити зарядного пристрою, при цьому гарантовано забезпечивши швидку та надійну роботу адаптера за високих температур. Термостійкий матеріал дозволяє теплу, що виділяється, швидко розсіюватися з поверхні корпусу, підтримуючи нормальну робочу температуру навіть у жарких літніх умовах експлуатації. Компактний корпус зарядного пристрою BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W виконаний з вогнетривкого полікарбонату. Скромні розміри та невелика вага (51 г) дозволяють поміщатися у маленькій кишені та будь-якій сумці, тому його можна без проблем взяти з собою у поїздку, подорож чи відрядження. Також варто відзначити підвищену стійкість пластику до подряпин/сколів і стандартний роз'єм вилки, що легко підключається до побутових розеток більшості країн світу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W
Усі ціни 89 →Baseus Travel Charger Set Super Si 1C QC z pojedynczym kablem mądrości TY | 55 zł |
Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W (black) | 81 zł |
Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W z przewodem USB-C | 49 zł |
Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W z przewodem USB-C do USB-C 1m (czarna | 59 zł |
Baseus TZCCSUP-B03 Super Si Quick Charger 1C 20W + kabel USB-C do Lightnin | 50 zł |