Зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 140W
Фото 19 |
BASEUS GaN5 Pro Fast 140W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS GaN5 Pro Fast 140W
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Wall charger GaN5 Pro 2xUSB-C + USB 140W (black) | 337 zł |
Baseus GaN5 Pro 2xUSB-C + USB, 140W (czarna) GS-ZAS-BSUS-0041 | 312 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS GaN5 Pro 140W Czarny | 420 zł |
Baseus GaN5 Pro 2xUSB-C + USB 140W Czarny | 285 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →