Ładowarka BASEUS GaN5 Pro Fast 140W
Zdjęcia 19 |
BASEUS GaN5 Pro Fast 140W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS GaN5 Pro Fast 140W
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Wall charger GaN5 Pro 2xUSB-C + USB 140W (black) | 337 zł |
Baseus GaN5 Pro 2xUSB-C + USB, 140W (czarna) GS-ZAS-BSUS-0041 | 312 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS GaN5 Pro 140W Czarny | 420 zł |
Baseus GaN5 Pro 2xUSB-C + USB 140W Czarny | 285 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →