Зарядний пристрій BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W
Відео 1Фото 3 |
BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W |
|
Надійний брендовий мережний зарядний пристрій з підвищеною вихідною потужністю та двома вихідними роз'ємами (USB-C + USB A), які можуть паралельно заряджати два смартфони або інші гаджети. Важливою особливістю цієї моделі стала повноцінна підтримка найпопулярніших технологій прискореної зарядки: Quick Charge 2.0/3.0, Power Delivery 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Pump Express, Huawei FastCharge/SuperCharge Protocol.
Завдяки цій особливості зарядний пристрій BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W може всього за 30 хв зарядити на 50% батарею Apple iPhone 12, а повна зарядка iPad Pro 2021 займе не більше 2 год. Завдяки використанню фірмової технології Super Si виробнику вдалося зменшити розміри, при цьому гарантовано забезпечивши швидку та надійну роботу адаптера за високих температур. Термостійкий матеріал дозволяє теплу, що виділяється, швидко розсіюватися із зовнішньої поверхні, підтримуючи нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Компактний корпус виготовлений із вогнетривкого полікарбонату. Невеликі розміри та скромна вага 68 г адаптеру дозволяють поміщатися у маленькій кишені чи сумці, тому його можна без проблем взяти з собою у подорож чи відрядження. Коректно працює зі смартфонами всіх виробників, що заряджаються від USB-порту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W
Усі ціни 21 →Baseus Super Si Pro Quick Charger USB + USB-C 30W (czarna) GS-ZAS-BSUS-003 | 60 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si Pro QC PD 30W CCSUPP-E01 Czarny | 60 zł |
Baseus Super Si Pro Quick Charger USB + USB-C 30W Biały | 60 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si Pro QC PD 30W CCSUPP-E02 Biały | 68 zł |