Powerbank Gembird PB10-02
Фото 6 |
Gembird PB10-02 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird PB10-02
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Powerbank 10 000 mAh 2 x USB czarny PB10-02 | 46 zł |
Gembird PowerBank 10 000 mAh czarny AZGEMUAP1000001 | 43 zł |
Gembird PB10-02 10000 mAh czarny AK-MOB-GEM-005 | 46 zł |
Gembird PowerBank 10 000 mAh czarny 99922 | 43 zł |
GEMBIRD PB10-02 10000 mAh power bank kolor czarny | 133 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Gembird PB10-02
Ціни на Gembird PB10-02 |
---|---|---|---|---|
Gembird PB05-02 | від 43 zł | 4 пропозиції | ||
Gembird PB10-02 | від 43 zł | 9 пропозицій | ||
Gembird PB20-02 | від 67 zł | 8 пропозицій |