Powerbank Silicon Power GP15 10000 (SP10KMAPBKGP150W)
Фото 9 |
Silicon Power GP15 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Компактний повербанк від відомого тайванського бренду Silicon Power, призначений для живлення енергією мобільних гаджетів далеко від розетки. Для цього модель озброюється двома вихідними повнорозмірними портами USB A. Про швидку зарядку тут не йдеться - обидва роз'єми видають максимальну потужність 10.5 Вт, яка складається напругою 5 В і силою струму 2.1 А. У корпус повербанка упакована літій-полімерна батарея ємністю 10000 мА з яких на підключені аксесуари можна видати близько 6300 мАгод ємності.
Умовний Android-смартфон можна повністю зарядити від портативної батареї до півтора раза, планшет – один раз. Заряджається повербанк через гнізда microUSB та USB type C. На повну процедуру поповнення енергетичних запасів у комірках батареї витрачається 6 годин. Модель виконана у пластиковому корпусі завтовшки 16.8 мм, важить вона близько 220 грам. Крім того, Powerbank-акумулятор підкуповує демократичною вартістю, яка мінімальним чином б'є по товщині гаманця потенційного покупця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power GP15 10000
Silicon Power, Powerbank, GP15 10000mAh 1x USB-C, 2x USB-A, biały | 72 zł |
Powerbank Silicon Power GP15 10000mAh Biały | 63 zł |
Powerbank Silicon Power Gp15 10000Mah 2Xusb A, 1X Musb + 1X Usb C, Czarny | 65 zł |
Модификації Silicon Power GP15 10000
Ціни на Silicon Power GP15 10000 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power GP15 10000 | від 63 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power GS15 20000 | від 64 zł | 6 пропозицій |