Powerbank Joyroom JR-T012
Фото 9 |
Joyroom JR-T012 |
|
Недорога компактна універсальна мобільна батарея (powerbank-акумулятор) середньої ємності з двома входами (microUSB + USB С), двома виходами USB A, функцією одночасної підзарядки двох гаджетів та LED-індикатором залишкової ємності. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року, призначений для зарядки смартфонів та іншої персональної електроніки, обладнаної силовим USB-портом (в т.ч.
bluetooth-гарнітур, бездротових навушників, електронних книг, smart-годин, action-камер, фітнес-браслетів , фотокамер, навігаторів та інших пристроїв). Має компактні розміри стильного пластикового корпусу (товщина 16 мм) та помірна вага 233 г. Буде корисний у поїздках, подорожах, відрядженнях та походах. Виручить під час блекауту. Powerbank-акумулятор Joyroom JR-T012 оснащений вбудованою літій-полімерною батареєю з реальною ємністю 6000 мАг (при напрузі 5В), що дає йому можливість близько півтора раза заряджати типовий смартфон середнього класу. Максимальна здатність навантаження кожного з вихідних портів USB A становить 2.1А, сумарна обмежена цією ж величиною. Заряджання батареї можна виконувати від смартфонного ЗУ в режимі 2А/5В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joyroom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joyroom.
Купити Joyroom JR-T012
Усі ціни 6 →Joyroom JR-T012 10000mAh 2,1A 2x USB czarny AK-MOB-JYRM-062 | 49 zł |
Powerbank Joyroom JR-T012 10000mAh Czarny | 60 zł |
Joyroom power bank 10000mAh 2,1A 2x USB biały (JR-T012 white) | 56 zł |
Joyroom powerbank 10000mAh 2,1A 2x USB czarny (JR-T012 black) | 65 zł |
Powerbank 10000mAh Joyroom JR-T012 czarny | 115 zł |
Powerbank 10000mAh Joyroom JR-T012 czarny | 54 zł |