Powerbank Silicon Power Power Bank QP15
Фото 6 |
Silicon Power Power Bank QP15 |
|
Стильний, компактний і при цьому ефективний powerbank-акумулятор доступного цінового діапазону, насамперед примітний підтримкою популярних технологій швидкої зарядки. Так, в асортименті пристрою передбачена підтримка Quick Charge 3.0 та Power Delivery, що дозволяє суттєво прискорити час заряджання зовнішніх пристроїв, за умови, що вони також підтримують одну з цих технологій.
Основою для powerbank'у Silicon Power Power Bank QP15 послужила літій-полімерна (Li-Pol) батарея з номінальною потужністю 10000 мАгод. Асортимент портів для підключення зовнішніх пристроїв може похвалитися роз'ємом USB С, на додаток до нього передбачені також і два класичні USB А. При підключенні тільки одного пристрою для підзарядки потужність може досягати 18 Вт. Також девайс має два входи для відновлення власних енергетичних ресурсів: micro-USB та USB-C. При цьому при використанні другого варіанту пристрій заряджається на 70% швидше - всього за 3,5 години. Модель позбавлена дисплея, замість якого використовується традиційний 4-позиційний індикатор, що сигналізує про залишковий рівень заряду акумулятора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Power Bank QP15
Усі ціни 17 →SILICON POWER POWERBANK QP15 10000MAH QC30PD 2XUSB A 1X MUSB SP10KMAPBKQP1 | 116 zł |
Silicon Power QP15 power bank - Li-pol - 2 x USB 24 pin USB-C - 18 Watt Po | 84 zł |
Powerbank Silicon Power QP15 10000mAh Czarny | 56 zł |
Powerbank Silicon Power QP15 10000mAh QC3.0+PD 2xUSB A, 1x mUSB + 1x USB C | 63 zł |
Silicon Power Power Bank QP15 Li-Polymer, Black, 10.000 mAh, Micro USB, Ty | 57 zł |