Зарядний пристрій Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger
Відео 13Фото 9 |
Закрити
Шапка
Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UGREEN Nexode GaN 140W Triple USB Charger - Black | 374 zł |
Ładowarka sieciowa UGREEN CD289 140W BiałyTa przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protokół PD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Ofer... щеuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce! Electro.plПоскаржитись | 310 zł |
Ładowarka sieciowa UGREEN CD289 140W BiałyTa przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protokół PD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Ofer... щеuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce!... Avans.plПоскаржитись | 310 zł |
UGREEN Ładowarka sieciowa UGREEN 15339 Nexode, 2xUSB-C, USB-A 3.0, PD3.0,Ładowarka sieciowa Nexode UGREEN 15339, GaN, 140W (biała)Ta przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protokół... щеPD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Oferuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce!Szybkie uzupełnienie energiiJeszcze lepsza wersja protokołu PD! Każdy z dostępnych portów obsługuje najnowszy protokół PD 3.1, co oznacza, że w krótkim czasie naładujesz aż 3 urządzenia w tym samym czasie! Dla przykładu - wystarczy 30 minut, aby uzupełnić energię iPhone’a 13 do poziomu 60%, Huawei P50 do poziomu 50% i MacBook’a 16 do poziomu 56%! Sprawdź, jakie to wygodne!Technol Akces-markt.plПоскаржитись | 300 zł |
UGREEN Ładowarka sieciowa UGREEN 15339 Nexode, 2xUSB-C, USB-A 3.0, PD3.0,Ładowarka sieciowa Nexode UGREEN 15339, GaN, 140W (biała)
Ta przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protok... щеół PD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Oferuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce!
Szybkie uzupełnienie energii
Jeszcze lepsza wersja protokołu PD! Każdy z dostępnych portów obsługuje najnowszy protokół PD 3.1, co oznacza, że w krótkim czasie naładujesz aż 3 urządzenia w tym samym czasie! Dla przykładu - wystarczy 30 minut, aby uzupełnić energię iPhone'a 13 do poziomu 60%, Huawei P50 do poziomu 50% i MacBook'a 16 do poziomu 56%! Sprawdź, jakie to wygodne!
Technologia GaN II
Układ elektroniczny ładowarki jest oparty o zaawansowaną technologię GaN, co oznacza, że jest ona dużo bardziej wydajna niż tradycyjne ładowarki, a jednocześnie jest od nich mniejsza o ponad 20%. Co więcej, dzięki GaN ładowanie odbywa się w dużo mniejszej temperaturze, dlatego podłączone sprzęty są chronione przed przegrzaniem.
Szeroka kompatybilność
Ładowarka sieciowa Nexode marki Ugreen zapewnia bezpieczne ładowanie wielu urządzeniom, więc nie musisz obawiać się o jej kompatybilność. Do Twojej dyspozycji są 2 porty USB-C oraz 1 port USB-A. Każdy z nich przystosowany jest do szybkiego ładowania, a ich łączna moc to aż 140W! Z jej pomocą naładujesz zarówno laptopy, jak i telefony i mniejszą elektronikę - na przykład słuchawki. Nie musisz już korzystać z wielu ładowarek dla swoich urządzeń - Nexode zastąpi je wszystkie!
W zestawie
Ładowarka sieciowa Kabel USB-C
Producent Ugreen Model CD289 Kod producenta 15339 Kolor biały Napięcie wejściowe 100-240V / 50/60Hz 2A Max USB-C1 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/5A 28V/5A; 140W max; PPS: 3.3-21V/5A USB-C2 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/5A; 100W max; PPS 3.3-21V/5A USB-A 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; 22.5 W max Moc całkowita 140W USB-C1 protokoły PD3.1/PD3.0/PPS ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 323 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Ugreen Nexode (зарядні GaN)Порівняти в таблиці →
від 255 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.1, потужна, на 1 девайс 140 Вт, кабель USB-C, 76x76x35 мм
від 50 zł
мережевий ЗП GaN, роз'єми: USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 30 Вт, без кабелю, 40x33x33 мм
від 183 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 3 шт, швидка зарядка, QC4.0+, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, загальна 75 Вт, без кабелю, 69x69x34 мм
від 40 zł
мережевий ЗП GaN, роз'єми: USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 20 Вт, без кабелю, 40x33x33 мм
від 94 zł
мережевий ЗП GaN, роз'єми: USB C 2 шт, швидка зарядка, QC4.0, PD3.0, на 1 девайс 45 Вт, без кабелю, 49x40x40 мм
від 135 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 3 шт, швидка зарядка, QC4.0+, PD3.0, на 1 девайс 65 Вт, загальна 51 Вт, без кабелю, 65x65x33 мм
від 494 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 2 шт, USB C 4 шт, швидка зарядка, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, загальна 195 Вт, кабель USB-C, 101x101x32 мм
від 382 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 3 шт, швидка зарядка, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, без кабелю
від 155 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 2 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 65 Вт, без кабелю, 75x71x29 мм
від 516 zł
мережевий ЗП GaN, 1 зона, MagSafe, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 45 Вт, загальна 100 Вт, 92x60x60 мм
від 149 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, QC4.0+, PD3.0, на 1 девайс 65 Вт, без кабелю, 65x65x32 мм
Відеоогляди
UGREEN Nexode 140W Charger Review | Most Safest & Reliable Fast Charger Ever!
12 жовтня 20221 899 переглядів
BIG power in small packages | UGREEN Nexode 140W & UGREEN Nexode Mini 45W Review
16 вересня 20221 271 перегляд
Ugreen Nexode 140W, le chargeur pour TOUT charger !
26 жовтня 20222 736 переглядів
BIG Power in a Small Package | UGREEN Nexode 140W Charger - No Brainer!
24 грудня 20221 961 перегляд
CRAZY Fast and Powerful 140W Ugreen Nexode Charger - MUST SEE!
3 грудня 2022456 переглядів
The Only Charger You Need! | UGREEN Nexode 140W: Foldable 3-Port USB-C Fast GaN Charger [REVIEW]
19 вересня 20231 393 перегляда
Find the Ugreen Nexode 140W Charger in Time Square!
21 вересня 2022280 переглядів
Unboxing UGREEN Nexode 140w Super Fast Charger You Can Charge Your All Devices At Same Time
28 грудня 2022380 переглядів
Ugreen Nexode 140W High-End Charger & More EPIC Black Friday Deals (RIP APPLE)
26 листопада 202224 182 перегляда
Ugreen Nexode 140W GaN Charger Unboxing | Ultra Fast Charger for Macbook Pro
11 листопада 20222 219 переглядів
Củ sạc UGREEN CD289 140W (2C-1A) PD 3.1 / PPS 2.0 Gallium Nitride, for MacBook Pro M1 16'' 2021
9 липня 2022804 перегляда
Củ sạc UGREEN CD289 140W PD3.1 / PPS 2.0 Gallium Nitride 2C-1A, dành cho MacBook Pro M1 16'' 2021
10 липня 20222 895 переглядів
Củ sạc nhanh UGREEN CD289 Nexode 140W PD3.1 / PPS 2.0 GaN 2C-1A GaNFast
25 березня 2023370 переглядів
Все про зарядки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 183 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 3 шт, швидка зарядка, QC4.0+, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, загальна 75 Вт, без кабелю, 69x69x34 мм
від 289 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.1, потужна, на 1 девайс 140 Вт, без кабелю
від 189 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 2 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, загальна 95 Вт, кабель USB-C, 92x55x31 мм
від 251 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, QC4.0, PD3.1, потужна, на 1 девайс 140 Вт, кабель USB-C
від 312 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.1, потужна, на 1 девайс 140 Вт, загальна 160 Вт, кабель USB-C, 85x75x32 мм
від 237 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 2 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, QC4.0+, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, кабель USB-C, 86x41x38 мм
від 219 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.1, потужна, на 1 девайс 140 Вт, загальна 138 Вт, кабель USB-C, 110x73x30 мм
від 182 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, QC4.0, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, кабель USB-C, 75x55x30 мм
від 135 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 3 шт, швидка зарядка, QC4.0+, PD3.0, на 1 девайс 65 Вт, загальна 51 Вт, без кабелю, 65x65x33 мм
від 111 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, на 1 девайс 65 Вт, загальна 60 Вт, кабель USB-C, 82x32x31 мм
від 126 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 65 Вт, кабель USB-C, 101x36x32 мм
від 101 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, на 1 девайс 65 Вт, загальна 60 Вт, без кабелю, 100x35x30 мм