Ładowarka Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ugreen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ugreen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UGREEN Nexode GaN 140W Triple USB Charger - Black | 374 zł |
Ładowarka sieciowa UGREEN CD289 140W BiałyTa przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protokół PD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Ofer... więcejuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce! Electro.plZłóż skargę | 310 zł |
Ładowarka sieciowa UGREEN CD289 140W BiałyTa przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protokół PD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Ofer... więcejuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce!... Avans.plZłóż skargę | 310 zł |
UGREEN Ładowarka sieciowa UGREEN 15339 Nexode, 2xUSB-C, USB-A 3.0, PD3.0,Ładowarka sieciowa Nexode UGREEN 15339, GaN, 140W (biała)Ta przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protokół... więcejPD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Oferuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce!Szybkie uzupełnienie energiiJeszcze lepsza wersja protokołu PD! Każdy z dostępnych portów obsługuje najnowszy protokół PD 3.1, co oznacza, że w krótkim czasie naładujesz aż 3 urządzenia w tym samym czasie! Dla przykładu - wystarczy 30 minut, aby uzupełnić energię iPhone’a 13 do poziomu 60%, Huawei P50 do poziomu 50% i MacBook’a 16 do poziomu 56%! Sprawdź, jakie to wygodne!Technol Akces-markt.plZłóż skargę | 300 zł |
UGREEN Ładowarka sieciowa UGREEN 15339 Nexode, 2xUSB-C, USB-A 3.0, PD3.0,Ładowarka sieciowa Nexode UGREEN 15339, GaN, 140W (biała)
Ta przeznaczona do szybkiego ładowania ładowarka obsługuje protok... więcejół PD w wersji 3.1 i zapewnia moc na poziomie aż 140 W! Oferuje 3 porty, jest kompatybilna z większością urządzeń i wykorzystuje inteligentny chip, dzięki któremu ładowane sprzęty są bezpieczne. Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i miejsce!
Szybkie uzupełnienie energii
Jeszcze lepsza wersja protokołu PD! Każdy z dostępnych portów obsługuje najnowszy protokół PD 3.1, co oznacza, że w krótkim czasie naładujesz aż 3 urządzenia w tym samym czasie! Dla przykładu - wystarczy 30 minut, aby uzupełnić energię iPhone'a 13 do poziomu 60%, Huawei P50 do poziomu 50% i MacBook'a 16 do poziomu 56%! Sprawdź, jakie to wygodne!
Technologia GaN II
Układ elektroniczny ładowarki jest oparty o zaawansowaną technologię GaN, co oznacza, że jest ona dużo bardziej wydajna niż tradycyjne ładowarki, a jednocześnie jest od nich mniejsza o ponad 20%. Co więcej, dzięki GaN ładowanie odbywa się w dużo mniejszej temperaturze, dlatego podłączone sprzęty są chronione przed przegrzaniem.
Szeroka kompatybilność
Ładowarka sieciowa Nexode marki Ugreen zapewnia bezpieczne ładowanie wielu urządzeniom, więc nie musisz obawiać się o jej kompatybilność. Do Twojej dyspozycji są 2 porty USB-C oraz 1 port USB-A. Każdy z nich przystosowany jest do szybkiego ładowania, a ich łączna moc to aż 140W! Z jej pomocą naładujesz zarówno laptopy, jak i telefony i mniejszą elektronikę - na przykład słuchawki. Nie musisz już korzystać z wielu ładowarek dla swoich urządzeń - Nexode zastąpi je wszystkie!
W zestawie
Ładowarka sieciowa Kabel USB-C
Producent Ugreen Model CD289 Kod producenta 15339 Kolor biały Napięcie wejściowe 100-240V / 50/60Hz 2A Max USB-C1 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/5A 28V/5A; 140W max; PPS: 3.3-21V/5A USB-C2 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/5A; 100W max; PPS 3.3-21V/5A USB-A 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; 22.5 W max Moc całkowita 140W USB-C1 protokoły PD3.1/PD3.0/PPS ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 323 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Ugreen Nexode (ładowarki GaN)Porównaj w tabeli →
od 255 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, kabel USB C, 76x76x35 mm
od 50 zł
ładowarka sieciowa GaN, złącza: USB C 1 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 30 W, bez kabla, 40x33x33 mm
od 183 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 75 W, bez kabla, 69x69x34 mm
od 40 zł
ładowarka sieciowa GaN, złącza: USB C 1 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 20 W, bez kabla, 40x33x33 mm
od 94 zł
ładowarka sieciowa GaN, złącza: USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0, PD3.0, na 1 urządzenie 45 W, bez kabla, 49x40x40 mm
od 135 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 51 W, bez kabla, 65x65x33 mm
od 363 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, bez kabla
od 494 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 4 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 195 W, kabel USB C, 101x101x32 mm
od 155 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, bez kabla, 75x71x29 mm
od 516 zł
ładowarka sieciowa GaN, 1, MagSafe, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 45 W, ogólna 100 W, 92x60x60 mm
od 149 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, bez kabla, 65x65x32 mm
Wideo recenzje
UGREEN Nexode 140W Charger Review | Most Safest & Reliable Fast Charger Ever!
12 października 20221 899 przegląd
BIG power in small packages | UGREEN Nexode 140W & UGREEN Nexode Mini 45W Review
16 września 20221 271 przegląd
Ugreen Nexode 140W, le chargeur pour TOUT charger !
26 października 20222 736 przegląd
BIG Power in a Small Package | UGREEN Nexode 140W Charger - No Brainer!
24 grudnia 20221 961 przegląd
CRAZY Fast and Powerful 140W Ugreen Nexode Charger - MUST SEE!
3 grudnia 2022456 przegląd
The Only Charger You Need! | UGREEN Nexode 140W: Foldable 3-Port USB-C Fast GaN Charger [REVIEW]
19 września 20231 393 przegląd
Find the Ugreen Nexode 140W Charger in Time Square!
21 września 2022280 przegląd
Unboxing UGREEN Nexode 140w Super Fast Charger You Can Charge Your All Devices At Same Time
28 grudnia 2022380 przegląd
Ugreen Nexode 140W High-End Charger & More EPIC Black Friday Deals (RIP APPLE)
26 listopada 202224 182 przegląd
Ugreen Nexode 140W GaN Charger Unboxing | Ultra Fast Charger for Macbook Pro
11 listopada 20222 219 przegląd
Củ sạc UGREEN CD289 140W (2C-1A) PD 3.1 / PPS 2.0 Gallium Nitride, for MacBook Pro M1 16'' 2021
9 lipca 2022804 przegląd
Củ sạc UGREEN CD289 140W PD3.1 / PPS 2.0 Gallium Nitride 2C-1A, dành cho MacBook Pro M1 16'' 2021
10 lipca 20222 895 przegląd
Củ sạc nhanh UGREEN CD289 Nexode 140W PD3.1 / PPS 2.0 GaN 2C-1A GaNFast
25 marca 2023370 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 183 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 75 W, bez kabla, 69x69x34 mm
od 289 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, bez kabla
od 189 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 95 W, kabel USB C, 92x55x31 mm
od 249 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, kabel USB C
od 312 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, ogólna 160 W, kabel USB C, 85x75x32 mm
od 209 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, kabel USB C, 86x41x38 mm
od 219 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, ogólna 138 W, kabel USB C, 110x73x30 mm
od 182 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 1 szt., szybkie ładowanie, QC4.0, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, kabel USB C, 75x55x30 mm
od 135 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 51 W, bez kabla, 65x65x33 mm
od 111 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 1 szt., szybkie ładowanie, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 60 W, kabel USB C, 82x32x31 mm
od 126 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, kabel USB C, 101x36x32 mm
od 101 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 1 szt., szybkie ładowanie, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 60 W, bez kabla, 100x35x30 mm