Ładowarka BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W
Zdjęcia 7 |
BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W |
|
Kompaktowa i praktyczna jednoportowa ładowarka ścienna o dużej mocy z wyjściem USB C. Obsługuje zasilanie USB, które umożliwia przesyłanie mocy do 25 W przez kabel USB. Dzięki temu obsługa gadżetów z obsługą USB Power Delivery ulega znacznemu przyspieszeniu (nawet 2 razy), co znacznie skraca czas oczekiwania. Na przykład bateria smartfonów Apple iPhone 12/13 jest ładowana o 60% w zaledwie 30 minut.
Dzięki zastosowaniu markowej technologii Super Si producentowi udało się zmniejszyć gabaryty ładowarki, gwarantując jednocześnie szybką i niezawodną pracę adaptera w wysokich temperaturach. Odporny na ciepło materiał pozwala na szybkie odprowadzenie wytworzonego ciepła z powierzchni obudowy, utrzymując normalną temperaturę pracy nawet w gorących letnich warunkach. Kompaktowa obudowa ładowarki BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W wykonana jest z ognioodpornego poliwęglanu.
Niewielkie wymiary i niewielka waga (51 g) pozwalają zmieścić się w małej kieszeni i dowolnej torbie, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją ze sobą w podróż, podróż czy służbową podróż. Warto również zwrócić uwagę na zwiększoną odporność plastiku na zarysowania/odpryski oraz standardowe złącze wtykowe, które bez problemu wpina się do domowych gniazdek w większości krajów świata.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Super Si Quick Charger 1C 25W
Wszystkie ceny 114 →Baseus Travel Charger Set Super Si 1C QC z pojedynczym kablem mądrości TY | 66 zł |
Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W (niebieska) GS-ZAS-BSUS-0013 | 42 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si Quick Charger 20W Niebieski | 40 zł |
Baseus Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W z przewodem | 75 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS Super Si Quick Charger 20W Niebieski | 40 zł |