Смартфон Xiaomi 12T 256 ГБ
Відео 22Фото 13 |
Ласо пропозиція в полку моделей впевненої медіум-ланки, що наступають на п'яти мастодонтів смартфонобудування. Гаджет зустрічає користувача екраном калібру 6.67 дюймів по діагоналі на підкладці із передової матриці типу CrystalRes AMOLED. Сильні сторони дисплея - висока роздільна здатність зображення, що відображається (2712х1220 пікселів), адаптивна частота розгортки до 120 Гц і 12-бітове представлення кольору (понад 68 млрд відтінків кольору).
Тут же в підекранному шарі розміщений дактилоскопічний сканер, а у верхньому сегменті дисплея по центру виконаний острівний отвір під об'єктив 20 МП селфі-камери. Основний фотомодуль у Xiaomi 12T 256GB потрійний - очолює його просунутий сенсор зображення Samsung HM6 з роздільною здатністю 108 МП та оптичною стабілізацією. З провідним датчиком є сусідами 8 МП надширик і 2 МП макромодуль.
Працює смартфон під керуванням продуктивного чіпсету MediaTek Dimensity 8100 Ultra. Пам'яті на борту моделі передбачається 8/256 ГБ без можливості використання карток microSD для розширення місткості внутрішнього накопичувача. Важлива характеристика пристрою - підтримка надшвидкого проводового заряджання акумулятора ємністю 5000 мАгод. З нуля до 100% він заряджається лише за 19 хв. на потужності 120 Вт. На додаток модель обладнали стереодинаміками з Dolby Atmos, чіпом NFC та фірмовим ІЧ-портом. Корпус смартфона має базовий захист від пилу та вологи за стандартом IP53.
Купити Xiaomi 12T 256 ГБ
Усі ціни 7 →Smartfon Xioami 12T 5G 8/256GB Czarny | 2 134 zł |
Smartfon Xiaomi 12T 5G 8/256GB Czarny (42564) | 1 769 zł |
Smartfon Xiaomi 12T 8/256GB Clear Blue | 2 999 zł |
Smartfon Xiaomi 12T, 5G, 8/256 GB, czarny | 2 053 zł |
Xiaomi 12T 8/256GB Niebieski | 1 929 zł |
Smartfon Xiaomi 12T, 5G, 8/256 GB, czarny | 1 880 zł |
Xiaomi 12T 8/256GB Czarny | 1 765 zł |
Модификації Xiaomi 12T
Ціни на Xiaomi 12T |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12T 128 ГБ | від 1 628 zł | 6 пропозицій | ||
Xiaomi 12T 256 ГБ | від 1 765 zł | 7 пропозицій |