Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 2Фото 6 |
Xiaomi Redmi Note 13 4G 128 ГБ / 6 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 685
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Відео:стабілізація
Акумулятор:5000 мАгод
Графітові тепловивідні пластини. Функція розширення ОЗП до 8 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 13 4G 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 53 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi Note 13 4G- Smartphone 6128GB Dimensity 6080 667" G-OLED FHDSmartphone Xiaomi Redmi Note 13 6GB/ 128GB/ 6.67"/ Czarny
Display.size : 6.67 inches
Memory storage capacity : 128.0 GB
Op... щеerating system : Android
Wireless network technology : wifi
Wireless provider : all carriers
Transportation restrictions : {modes:["AIR"," Amazon.plПоскаржитись | 830 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB Midnight Black (6941812759462)Nowy kultowy wygląd dostępny w bardzo korzystnej cenieRedmi Note 13 z nadzwyczajnymi cienkimi ramkami prezentuje znakomity wy... щеgląd oraz oferuje ekscytujące doznania z oglądania treści, gier czy przeglądania mediów społecznościowy Rozetka.plПоскаржитись | 709 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB Niebieski (Ice Blue)Xiaomi Redmi Note 13 to nowoczesny i minimalistyczny smartfon z potężnym aparatem 108Mp, dynamicznym ekranem Amoled 6,67" o c... щеzęstotliwości 120 Hz i wydajnym procesorem Snapdragon 685. Doskonałe połączenie estetyki, funkcji oraz wydajności. MediaMarkt.plПоскаржитись | 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 128GB/6GB - Midnight Black6.67 FHD+ (2400x1080) 120Hz 1800 nits AMOLED Display with Gorilla Glass 3, 4G, Dual SIM, Snapdragon 685, 6GB LPDDR4X RAM, 128... щеGB UFS 2.2 Flash, microSD, Triple Camera System: 108MPixel f/1.7 Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 16MPixel (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Wi-Fi, BT 5.1, NFC, In-display Fingerprint Sensor, IP54, 5000 mAh Battery, 33W Wired Charging (33W adapter in the box), 189 gram Proshop.plПоскаржитись | 1 099 zł |
XIAOMI REDMI NOTE 13 6/128 Zielony 53393Wymiary [mm]: 162.24 x 75.55 x 7.97 mm Waga [g]: 188,5 g Kolor: Zielony Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP54 Czytnik linii p... щеapilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Zielony (6/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: do 2,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Snapdragon 685 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 GB / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI NOTE 13 Przekątna ekranu [cal]: 6,67" Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 FHD+ Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 3 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.67 Aparat główny [Mpix]: 108 + 8 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: powyżej 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 108 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Bluetooth: BT 5.1 Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 mAh Tryb szybkiego ładowania: Fast Charging 33W Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych ","Rozpoznawani Neonet.plПоскаржитись | 899 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Xiaomi Redmi Note (середні)Порівняти в таблиці →
від 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 511 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 511 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 956 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 799 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 699 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 549 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
Відеоогляди
Redmi Note 13 Review - Surprises!
22 січня155 115 переглядів
Xiaomi Redmi Note 13 vs Redmi Note 13 Pro Plus - Ultimate Smartphone Comparison
15 січня194 836 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi Note 13 4G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 13 4G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 13 4G 128 ГБ / 6 ГБ | від 699 zł | 54 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 13 4G 256 ГБ / 8 ГБ | від 799 zł | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 989 zł
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 799 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 784 zł
для військових, 6.49 ", 406 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, 6000 мАгод, 318 г, без ЗП
від 799 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 711 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 845 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г