Смартфон Xiaomi 13 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 20 |
Смартфон солідного середнього рівня з продуктивною апаратною платформою, якісним AMOLED-екраном та непоганим набором камер. Робота моделі налагоджена під проводом восьмиядерного процесора Snapdragon 7 Gen 1. Оперативної пам'яті в смартфоні є 8 ГБ, ємність внутрішнього сховища даних складає 256 ГБ. Слота розширення конструкції мобільного пристрою немає. Xiaomi 13 Lite 256GB/8GB впевнено справляється з виконанням завдань повсякденного характеру, тягне ігри та добре проявляє себе в режимі багатозадачності.
Передню панель корпусу смартфона займає AMOLED-екран з розмірами по діагоналі 6.55 дюймів, роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів та підвищеною частотою оновлення 120 Гц. У верхньому сегменті дисплея видно довгастий виріз під подвійну селфі-камеру, яка об'єднує провідний сенсор зображення на 32 МП і 8 МП датчик глибини. Також модель обзавелася подвійним фронтальним фотоспалахом.
Тильна камера у мобільного пристрою трикомпонентна - 50 МП основний сенсор, 8 МП ультраширик та 2 МП макромодуль. За автономну роботу смартфона відповідає акумуляторна батарея ємністю 4500 мАгод з підтримкою функції швидкої зарядки потужністю 67 Вт (з нуля до 100% приблизно за 40 хв.). Залежно від регіону продажу модель може бути обладнана чіпом NFC. З іншого в оснащенні девайса є підекранний дактилоскопічний сканер, стереодинаміки з Dolby Atmos, бездротовий модуль Wi-Fi 6.
Купити Xiaomi 13 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 16 →Xiaomi 13 Lite 256GB/8GB - Blue | 2 399 zł |
Xiaomi 13 Lite 5G 8/256GB eSIM Czarny | 2 222 zł |
Smartfon Xiaomi 13 Lite 5G 8/256GB Niebieski (S8103309) | 2 099 zł |
Xiaomi 13 Lite 5G 8/256GB Dual Sim Niebieski | 2 499 zł |
Xiaomi 13 Lite 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | 2 699 zł |
Модификації Xiaomi 13 Lite
Ціни на Xiaomi 13 Lite |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 13 Lite 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 517 zł | 4 пропозиції | ||
Xiaomi 13 Lite 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 799 zł | 19 пропозицій |