Смартфон Xiaomi Mi 11i 256 ГБ (M2012K11G)
Відео 30Фото 7 |
Xiaomi Mi 11i 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4520 мАгод
Вага:196 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi 11 (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 199 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4520 мАгод, 196 г
від 2 999 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4520 мАгод, 196 г
Відеоогляди
Realme GT vs Xiaomi Mi 11i - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 101 [+KONKURS - zakończony]
27 червня 202155 694 перегляда
Xiaomi Mi 11i Tańszy nie znaczy zawsze gorszy | Recenzja
22 серпня 2021701 перегляд
Mi 11i. Najtańszy ze Snapem 888 (na razie :-))
29 травня 202116 372 перегляда
REALME GT vs Xiaomi Mi 11i - WYDAJNOŚĆ najważniejsza? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
27 червня 202111 675 переглядів
Motorola Moto g100 vs Xiaomi Mi 11i ❗❗❗ | Speed Test Snapdragon 870 vs Snapdragon 888
2 серпня 2021827 переглядів
Xiaomi Mi 11i - Mobzilla odc. 553
29 серпня 2021110 086 переглядів
XIAOMI Mi 11i czy REALME GT? Niech wygra lepszy
20 липня 202153 966 переглядів
Xiaomi Mi 11i Recenzja - Mi 11i vs Mi 11 Porównanie - Który jest lepszy? | Robert Nawrowski
20 травня 202146 741 перегляд
Xiaomi Mi 11i, jako Redmi K40 Pro? ZABÓJCA FLAGOWCÓW? | Recenzja
29 березня 202120 574 перегляда
Xiaomi Mi 11i - RECENZJA - Flagowa mowa ROZSĄDKU? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
9 червня 202148 962 перегляда
Realme GT vs Xiaomi Mi 11i ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
26 серпня 20212 802 перегляда
Xiaomi Mi 11i Unboxing, Mi 11 Full Review, First look,Price,Design, Specification,key features
30 травня 2021319 переглядів
Mi 11i⚡⚡☄️India's fastest charging phone ⚡⚡✨
19 липня 2022804 перегляда
आज नवीन बहुत खुश है | Xiaomi Mi 11i Unboxing | Pahadi Lifestyle Vlog | Born Pahadi #Mi11i
19 січня 2022602 перегляда
Xiaomi 11i Teardown | mi 11i Disassembly | Xiaomi 11i 5G Fast Charging 120W Charger|TANMOY MOBILE|
27 грудня 20224 256 переглядів
Xiaomi 11i 5G ,108 mp camera, 67W fast charger, Super amoled display, Mi 11i unboxing, YouTube money
30 липня 2022262 перегляда
XIAOMI 11i UNBOXING | BGMI GAMEPLAY | TORNADO
20 травня 2022216 переглядів
Xiaomi Mi 11i 5G vs Xiaomi 11i Hypercharge|120 watt fast charge|konsa Lena chahiye#unboxing#5Gphones
10 січня 2022137 переглядів
Xiaomi mi 11i Unboxing | Exchange offers 12k discount | 6 Gb Ram | 128 Gb Rom | 108 MP camera
17 червня 2022117 переглядів
Xiaomi Mi 11i UNBOXING 2022
17 квітня 2022147 переглядів
Unboxing Xiaomi Mi 11i 5G phone
23 лютого 2022277 переглядів
Buy Xiaomi 11i Hypercharge 5G now Lowest Price in the Year | Wbb लेना हो तो अभी ले लो ✔️✔️
23 вересня 2022343 перегляда
Xiaomi 11i Unboxing #Shorts
15 лютого 2022713 переглядів
Xiaomi Mi 11i 5G - The 120Hz Flat Display Flagship We Have Been Waiting For, Comparison to Mi 11
29 квітня 20215 805 переглядів
Xiaomi Mi 11i Vs Vivo X70 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
26 лютого 2022294 перегляда
Xiaomi MI 11i HyperCharge theme for vivo and iqoo.
22 січня 2022742 перегляда
Xiaomi Mi 11 Ultra Vs Xiaomi Mi 11i 5G - Full Comparison [Full Specifications]
19 січня 2022395 переглядів
Xiaomi mi 11i official unboxing || @mi_11i_official
6 липня 20211 026 переглядів
GYA San Andreas on Xiaomi Mi 11i - Game & Settings Review
10 липня 2021650 переглядів
How to Record Screen in XIAOMI Mi 11i – Catch Fleeting Content
29 липня 2021857 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Mi 11i
Ціни на Xiaomi Mi 11i |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi 11i 128 ГБ | від 1 199 zł | 7 пропозицій | ||
Xiaomi Mi 11i 256 ГБ | від 2 999 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 452 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 2 000 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
від 2 499 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 578 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП