Смартфон Xiaomi 11T Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 45Фото 17 |
Більш доступна варіація на тему флагманської моделі Mi 11 з частковими поліпшеннями по деяких фронтах. Унікальна риса характеру смартфона-надшвидка зарядка на потужності 120 Вт. З нуля відсотків до «сотні» батарея гаджета ємністю 5000 мАгод заряджається всього-на-всього за 17 хв.апаратна платформа мобільного пристрою очолювана топовим процесором Snapdragon 888, який доповнений 8 ГБ «оперативки» і швидким внутрішнім накопичувачем на 128 ГБ стандарту LPDDR5.
Слот розширення пам'яті на борту смартфона відсутній. У всю площину передньої панелі Xiaomi 11T Pro 128GB розпростерлася AMOLED-матриця з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів і адаптивною частотою розгортки до 120 Гц. Екран гаджета може похвалитися підтримкою HDR10 + і Dolby Vision. Поверх дисплея встановлено захисне скло Gorilla Glass Victus. Автопортрети смартфон знімає на об'єктив 16 МП фронталки в острівному отворі екрану.
Основна камера мобільного пристрою об'єднує під крилом 108 МП сенсор зображення, 8 МП ультраширик і 5 МП макромодуль. Зйомка відео на провідний датчик можлива в роздільній здатності аж до 8К (7680х4320 пікселів). Налаштуванням звучання стереодинаміків смартфона займалися специ аудіобренда Harman / Kardon. Нефлагманські атрибути апарату-відсутність бездротової зарядки і сканер відбитка в бічній кнопці включення. Втім, модель все одно є одним з найцікавіших пропозицій в навколофлагманському сегменті.
Купити Xiaomi 11T Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 6 →Smartfon Xiaomi Mi 11T Pro 5G 8/128GB Niebieski (30080) | 1 476 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro 8/128GB Meteorite Gray | 2 899 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 8/128 GB, ciemnoszary | 1 436 zł |
Xiaomi 11T Pro 8/128GB Niebieski | 1 442 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 5G, 8/128 GB, niebieski | 1 436 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 8/128 GB, ciemnoszary | 1 434 zł |
Модификації Xiaomi 11T Pro
Ціни на Xiaomi 11T Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 11T Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 434 zł | 6 пропозицій | ||
Xiaomi 11T Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 453 zł | 10 пропозицій |