Смартфон Xiaomi 12T 128 ГБ
Відео 22Фото 13 |
Купити Xiaomi 12T 128 ГБ
Усі ціни 10 →Xiaomi 12T 5G 128GB/8GB - Black | 1 725 zł |
Smartfon Xiaomi 12T 5G 8/128GB Czarny (42544) | 2 274 zł |
Smartfon Xiaomi 12T, 8/128 GB, czarny | 2 142 zł |
Xiaomi 12T 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Blue | 1 799 zł |
Xiaomi 12T 8/128GB Czarny | 1 725 zł |
Смартфон субфлагманського рівня Xiaomi 12T ховає у рукаві відразу кілька сильних козирів. Яких саме? Давайте розбиратися по порядку.
Висококласний дисплей
Модель озброїли висококласним екраном із розмірами по діагоналі 6.67 дюймів на базі матриці типу CrystalRes AMOLED. Сильні сторони дисплея - висока роздільна здатність трансльованої картинки 2712х1220 пікселів, адаптивна частота розгортки до 120 Гц і 12-бітна палітра кольорів (екран здатний відображати понад 68 млрд відтінків кольору). Тут же в дисплеї знайшов притулок дактилоскопічний сканер, який застосовується для ідентифікації власника пристрою по відбитку пальця.
Мобільна фотографія
Роботу смартфона організували під керуванням потужного восьмиядерного чіпсету MediaTek Dimensity 8100 Ultra. Пам'яті на борту моделі передбачається 8/128 ГБ, причому слота розширення конструкції апарату немає. У дисципліні "Мобільна фотографія" Xiaomi 12T покладається на потрійну тильну камеру з провідним датчиком Samsung ISOCELL HM6 на 108 МП. Головному сенсору дісталася система оптичної стабілізації зображення, а пліч-о-пліч з ним встановлені 8 МП надширик і 2 МП макродатчик.
Надшвидка зарядка
Чим ще підкуповує модель, то це до непристойності швидкою зарядкою акумулятора по дроту. Чи жарт, батарея ємністю 5000 мАгод повністю заряджається з нуля до сотні відсотків всього за 19 хв. Зарядна потужність становить 120 Вт. Позитивні якості смартфона підкріплені стереодинаміками з підтримкою Dolby Atmos, наявністю ІЧ-бластера, базовим пило- та вологозахистом корпусу IP53. У загальній ієрархії мобільних пристроїв Xiaomi 12T настає на п'яти флагманів.
Модификації Xiaomi 12T
Ціни на Xiaomi 12T |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12T 128 ГБ | від 1 628 zł | 10 пропозицій | ||
Xiaomi 12T 256 ГБ | від 1 765 zł | 13 пропозицій |