Смартфон Xiaomi 11T Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 45Фото 17 |
Без п'яти хвилин флагман зі злегка урізаними характеристиками базової моделі Mi 11, що зроблено на догоду забезпечення доступності мобільного пристрою максимально широким споживчим верствам суспільства. Зокрема, модель має екран не такого великого калібру і дозволу (6.67 дюймів і 2400х1080 пікселів відповідно), оснащується бічним дактилоскопічним сканером, не підтримує бездротову технологію зарядки аккума.
Зате по дроту батарея смартфона ємністю 5000 мАгод повністю заряджається всього за 17 хв. — позначається унікальна зарядна Потужність 120 Вт. На чільне апаратної платформи Xiaomi 11T Pro 256GB / 8GB поставлений топовий мобільний процесор Snapdragon 888 з вбудованим 5G-модемом. Чіпсет легко перевертає абсолютно будь-які додатки, які йому підвертаються, проте має «гарячий запал». Внутрішній накопичувач UFS 3.1 на борту пристрою володіє місткістю 256 ГБ без можливості розширення вільного місця зовнішніми засобами. Також смартфон є гуру по частині фото - і відеозйомки-потрійна основна камера 108 + 8 + 5 МП відмінно справляється зі зйомкою фотографій і записом відео в дозволі аж до 8К, а 16 МП фронталка в острівному отворі екрану робить прекрасні Селфі-кадри. Для корпусу смартфона заявлена захист від бризок IP53. Ще одна фіча моделі-стереодинаміки, налаштовані спецами з Harman Kardon.
Купити Xiaomi 11T Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 7 →Smartfon Xiaomi 11T Pro 8/256GB Celestial Blue | 2 999 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11T Pro 5G 8/256GB Szary (34883) | 3 073 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 8/256 GB, szary | 3 450 zł |
Xiaomi 11T Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Grey | 2 899 zł |
Xiaomi Mi 11t Pro 5g 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Refurbished Niebieski R-1652 | 1 452 zł |
Xiaomi 11T Pro 8/256GB Niebieski | 1 599 zł |
Xiaomi Mi 11t Pro 5g 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Niebieski MZB09L8EU | 1 731 zł |
Модификації Xiaomi 11T Pro
Ціни на Xiaomi 11T Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 11T Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 434 zł | 7 пропозицій | ||
Xiaomi 11T Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 452 zł | 9 пропозицій |