Смартфон Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 41Фото 8 |
Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
2021 рік12 Proкамерафонгарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6EбезрамковийLTPO
Екран:6.73 ", 3200х1440 (20:9), 521 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 50 МП, та 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4600 мАгод
Вага:204 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi 12 Pro (топ+)Порівняти в таблиці →
від 2 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
Відеоогляди
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ! Xiaomi 12 Pro Greek Review | Techaholic
8 травня 202234 255 переглядів
رسمياً شاومي تقهر الكبار Xiaomi 12 Pro
28 грудня 202168 454 перегляда
احدث اجهزة شاومي Xiaomi 12 Pro
26 квітня 202261 695 переглядів
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 жовтня 20224 582 перегляда
Xiaomi 12 Recenzja ft. Xiaomi 12 Pro
23 січня 20227 005 переглядів
Xiaomi 12 Pro | Duża moc, gorący proc!
27 січня 202260 696 переглядів
Xiaomi 12 Pro - wideorecenzja mGSM.pl
23 травня 20226 092 перегляда
Xiaomi 12 Pro - przykładowe filmy
23 травня 2022462 перегляда
XIAOMI 12 vs XIAOMI 12 Pro SPEED TEST Snapdragon 8 Gen 1
3 серпня 2022367 переглядів
Xiaomi 12 Pro, unboxing, pierwsze wrażenia
26 березня 202218 903 перегляда
Xiaomi 12 Pro - pierwsze wrażenia | Co warto o nim wiedzieć?
25 березня 202221 893 перегляда
Ile wytrzyma bateria w iPhonie 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max? | EKSTREMALNY test baterii
25 листопада 2020124 243 перегляда
Xiaomi 12 - powitanie , Xiaomi 12 Pro - pożegnanie
10 квітня 202222 187 переглядів
Xiaomi 12 Pro - pierwsze wrażenia mGSM.pl
31 березня 20225 607 переглядів
Xiaomi 12, 12 Pro i 12X oficjalnie - co nowego? #TechNews 109
29 грудня 202140 196 переглядів
Xiaomi 11T Pro z ładowarką 120W
6 жовтня 202128 878 переглядів
Xiaomi 11T Pro - 120W Ładowanie! - Pierwsze wrażenia i CENA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
15 вересня 202124 750 переглядів
Redmi Note 12 Pro 5G Global Version မှာ ဘာတွေပြောင်းလဲသွားသလဲ
3 травня 202342 105 переглядів
রেডমি মোবাইলের দাম || Redmi Note 12 Unboxing and Review || @WeAreSaudiProbashi
15 червня 20235 913 переглядів
Xiaomi's 120W Hypercharge Charging Test Ft. Xiaomi 12 Pro
5 травня 202314 550 переглядів
Xiaomi Redmi Note 12 Pro Camera test full Features
12 квітня 202332 752 перегляда
REDMI Note 12 PRO 5G (Dimensity 1080) REVIEW- Camera and PUBG/BGMI TEST (Mizo tawng)
15 січня 20231 629 переглядів
Xiaomi 12 Pro CN Rom | China Beta Full Review | Top Notch Performance | Advanced Features + More ]
17 жовтня 2023609 переглядів
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G | Unboxing en español
2 травня 2023589 переглядів
Xiaomi 12 Pro | EU Rom | Latest Version | Full Detailed Review | Bugs & Performance | #xiaomi12pro
15 жовтня 20231 296 переглядів
Best Midrange Phones Comparison 2023 - Redmi Note 12 Pro Plus vs Camon 20 Premier vs Galaxy A34
19 жовтня 20232 150 переглядів
Redmi 12 pro Vs Redmi 13 pro full Comparison
14 серпня 2023987 переглядів
Xiaomi 12 Pro | Hyper Os Eu | New Super Moon Wallpaper Added | Full Review | Best Daily Driver Rom |
31 січня 2024572 перегляда
Redmi Note 12 Pro 5G Pubg Test | 4 Finger + Full Gyro | Smooth Extreme 60FPS Pubg Mobile Gameplay
5 квітня1 056 переглядів
Xiaomi 12s ultra or 12 pro Unboxing and first looks X K_da Villain #shorts
6 липня 2022162 перегляда
Xiaomi 12 Pro | New HyperOS China Rom | Best Rom For Gamers | Full Review | #xiaomi12pro #hyperos
13 березня399 переглядів
iPhone 12 Pro Max Unboxing Freefire Handcam⚡
1 квітня 2023229 переглядів
Xiaomi Mi 12 pro #mi12pro #aaramse. watch before you buy, detailed review, full review after 7 days
19 червня 2022151 перегляд
Xiaomi 13 Vs Xiaomi 13 Pro Vs Xiaomi 12T Pro
28 грудня 2022160 переглядів
Redmi Note 12 Pro Plus Global Edition Review: Is it 2023's Flagship Killer?
24 березня 202325 695 переглядів
Redmi Note 12 Pro Plus vs Poco F3 GT Speedtest Comparison shocking Results OMG
30 грудня 20222 340 переглядів
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vs Xiaomi 12T Pro 5G
27 жовтня 20229 382 перегляда
TechNews 1467 || Google Search , Redmi Note 12 Series, realme 10 Pro Plus, iQOO 11, Xiaomi 13 Etc..
7 грудня 2022275 842 перегляда
Xiaomi 12 Pro Unboxing & initial impressions || in Telugu ||
11 травня 2022638 916 переглядів
Infinix Note 12 VIP vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro Camera | Body | AnTuTu | Benchmark Full Comparison.
23 червня 2022818 переглядів
Redmi Note 12 Pro Max vs Xiaomi 12 Pro Max
17 червня 20222 928 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi 12 Pro
Ціни на Xiaomi 12 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 099 zł | 1 пропозиція | ||
Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 2 199 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 070 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4510 мАгод, 199 г
від 1 889 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод